• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Stratejist Abdullah Çiftçi'den gündemi sarsacak açıklama: O ne zaman derse virüs o zaman bitecek

Stratejist Abdullah Çiftçi, koronavirüse ilişkin çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Katıldığı bir canlı yayında konuşan Çiftçi, "Burada orkestra şefi Bill Gates'tir. O ne zaman derse virüs o zaman bitecek" dedi.

Yeniakit Publisher
2020-04-10 20:11:00 -
Stratejist Abdullah Çiftçi'den gündemi sarsacak açıklama: O ne zaman derse virüs o zaman bitecek

Stratejist Abdullah Çiftçi, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Ne var ne yok?' programına katılan Abdullah Çiftçi, koronavirüsün arkasında Bill Gates olduğunu söyledi.

Abdullah Çiftçi, koronavirüste en kritik kişinin Microsoft'un kurucusu Bill Gates olduğunu belirterek, "Burada orkestra şefi Bill Gates'tir. O ne zaman derse virüs o zaman bitecek. Bunun dışında aşı, ilaç, mutasyon olabilir. ABD'de bu alanda çok yetkin bilim adamları var. Şu an mesela ABD ile DSÖ arasında bir gerilim var. Bunu iyi okumak lazım. 'Dünyaya bir reset atıp yeni bir dönem başlatacaklar' diyordum. Şu anda herkes bunu konuşuyor. Virüs ortaya ilk çıktığında herkes bunu ABD'nin yaptığını söylüyordu. Ben ise bunun bir ulus devleti tarafından yapılamayacağını söyledim. Ancak bir akıl tarafındna şu an ülkelere dijital bir operasyon yapılıyor. Her şey online üzerinden yapılıyor. Mesela kağıt paraları kaldırmak isteyen bir kesim vardı. Şu an kağıt parası üzerinde bir virüs algısı var. Şu an görüyorsunuz her şey internet üzerinden yapılıyor. Bill Gates'in çalışmalarını anlatmıştık. Kendisi daha önce, hem dijital kimlik diyen hem dijital aşı gelilştiren bir de nüfusun azalmasını öneren kişidir" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

boş beleş komplocu

boş beleyen sallayan saray komplocusu. ciddiye alınacak bir tarafı yok.
 • Yanıtla

sizofren savar

IRKÇI DEĞİLİM AMA HİTLERİN YAHUDİLER KONUSUNDA NE KADAR HAKLI OLDUGUNU ER YADA GEÇ TUM DUNYA GORUCEK..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı