• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sonraki seçim için Trump kendinden emin konuştu

Eski ABD Başkanı Donald Trump, 2024 başkanlık seçimlerinde aday olması durumunda parti içinde hiçbir Cumhuriyetçi rakibinin kendisi karşısında hiç şansı olmayacağını söyledi.

Yeniakit Publisher
2021-03-02 02:01:00 -
Sonraki seçim için Trump kendinden emin konuştu

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Newsmax kanalına verdiği mülakatta, 2024 başkanlık seçimlerine ilişkin görüşlerini paylaştı.

Başkanlık seçimlerine girip girmemeye henüz karar vermediğini belirten Trump, Cumhuriyetçi Parti içinde bir rakibinin kazanma ihtimalini, "Böyle bir şey olacağını hayal edemiyorum. Eğer yapılan işteki performansa bakarsanız bizden başka birinin kazanabileceğini sanmıyorum." şeklinde değerlendirdi.

Trump, başkanlığı döneminde Cumhuriyetçi Parti için çok önemli işler yaptığını savunarak, bu performansının Cumhuriyetçiler nezdinde çok değerli görüldüğünü ifade etti.

Amerika'yı çok sevdiğini ve ülkesi için doğru olan şey yapacağını belirten Trump, Cumhuriyetçi seçmen tabanındaki enerji ve motivasyonun uzun zamandır olmadığı kadar yüksek olduğunu dile getirdi.

Pazar günü Florida'da yapılan 2021 Muhafazakar Siyasi Eylem Konferansına katılan Trump, 2024 başkanlık seçimlerine yeşil ışık yakmış ancak henüz kesin karar vermediğini belirtmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

deniz

TRUMP 'A KAZIK ATTILAR KÜRESELCİLER HİLE İLE BİDENİ SEÇTİRDİLER TRUMP TARAFTARLARI HAKLARINI ARAMASI İÇİN KONGRE BİNASINA YÜRÜMELİLER TRUMP İLE BİDEN TARAFTARLARI BİRBİRLERİNE GİRMELİLER İÇ İŞLERİNİZE KARIŞMIYORUM HAA HATTA FLOYD OLAYI TEKRAR YAŞANMALI KIZILDERİLİ KATLİAMI GÜNDEME GELMELİ IRKÇI FAŞİST BEYAZ YAPIYA AFRİKA KÖKENLİ ABD VATANDAŞLARI OLAYLAR ÇIKARMALI ABD Yİ YAKIP YIKMALI ABD SENİN İÇ İŞLERİNE BURNUMU SOKAYIM MI FLOYD OLAYINI TEKAR YAŞAMAK İSTER MİSİN ??? SÖMÜRÜP GETİRDİĞİN AFRİKALILARI İÇİNDE AYAKLANDIRMAK GÜZEL OLURDU HASSAS YARAN ORASI KAŞIMAK İSTERİM ORAYA TUZ BASTIK MI SEN BİTERSİN HATTA PARÇALAMAK KOLAYYYY SENİ OOOOO FRANSA TAM GÖZBEBEĞİMİZ İÇİNDE ÇOK AFRİKALI VAR YARALARINIZA TUZ BASARIZ AKILLI OLUN GÜN GELECEK OSMANLIDA DİVANA GELEN EĞİLEN ELÇİLERİNİZ GİBİ OLACAKSINIZ EĞİLİN TÜRKÜN ÖNÜNDE
 • Yanıtla

celal

trump globalistlerin kabusu idi.kennedy gibi.bu kez afetmeyiz kureselcileri.4 yil sonra hesaplasma baslar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23