• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Siyonistlerden göçmenlere tuzak!

Siyonist misyoner Yahudiler Yunanistan’a geçen mülteciler için Midilli Adası’nda okul açıp mülteci çocuklarına sözde eğitim veriyor.

Yeniakit Publisher
2020-04-08 00:53:00 -
Siyonistlerden göçmenlere tuzak!

 yeniakit.com.tr 

Yeni bir hayat kurmak için Yunanistan üzerinden Avrupa ülkelerine gitmek isteyen mültecilere siyonist tuzak kuruldu. Siyonist Yahudiler’in Yunan makamlarıyla işbirliği yaparak işlettiği okulda Müslüman çocuklar arasında yetenek taraması ve Yahudilik propagandası yapıldığı iddia ediliyor. İsrailli Yahudi misyonerler, Irak, Afganistan, Suriye gibi ABD tarafından direk müdahale edilmiş ya da karıştırılmış ülkelerde şiddet sarmalından kaçan ve mültecilerin eğitim aldığı okula "Uluslararası Barış ve Göçmen Çocuklar Okulu" ismi verildi. Sözde barış okulunda agnostik eğitim modeline öncelik verilirken İslami içerikten uzak bir yöntem izleniyor.

3 yıldır faaliyet gösteriyor

2017 yılında kurulan okul, İsrail’in Yahudi Ha Şomer Ha Tzair ile Arap İsraillilerin Ajyal adlı gençlik kuruluşlarının ortak projesi ve şimdiye kadar 3000 genç göçmene eğitim verdi.

Yahudi göçmenlere yardım için kuruldu

Ha Şomer Ha Tzair veya Türkçesi ile gençliğin koruyucusu kurumu 1917 yılında dünya çapında Yahudi göçmenlerin gençlerine yardım için kuruldu. Ha Şomer Ha Tzair ile Ajyal’in kurduğu okulun öğretmen ve öğrencileri genellikle, Afganistan, İran, Suriye, İsrail, Irak, Irak-Kürdistan Bölgesi, Kongo, Somali, Gana, ve Angola kökenli olarak biliniyor. 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ali Karakeseli

ADAMLAR BATIYA KACIYOR< BATIYA... BARBARLIKTAN KACIYORLAR. BIR DE BARBARLIK DINI MI OGRETSINLER. KSKE HIC DIN OGRETMESELER DE HUZUR GELSE
 • Yanıtla

Corona

Siz müslümanlar... birbirinizi yerseniz olacağı bu daha sizin çocuklarınıza sıra gelir bekleyin
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı