• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Simli Maske nedir ? Nereden alınır ? Tüm detaylar haberimizde

Simli Maske, tarihin bir mucizesi olarak, her yaştan kadının cildine gerekli önemi göstermesini sağlıyor. Kadınlar yaratılış bakımından doğanın etkilerini daha çok hissederler. Günün stresini içerisine atsa da, yüzünde çıkacak olan sivilceleri engelleyemezler.

2019-11-19 21:38:00 -
Simli Maske nedir ? Nereden alınır ? Tüm detaylar haberimizde

Regl dönemlerinde sivilce oluşması daha fazla olmaktadır. Oluşan sivilcelerin vücuttan kuruyarak çıkması gerekirken, yüzde delik oluşmasını sağlar. Bu da siyah nokta oluşturur ve kadınlar için hiç istenmeyen cilt sorunlarını da beraberinde getirir. Collagen Maskesi, Hollywood oyuncularının özel bakımı olarak tercih etmiş oldukları, cildi besleyen, vitamin sağlayan, temizleyen ve düzenli kullanım ile birlikte sivilce oluşumunu engelleyen, akne izleri ortadan kaldıran, kırışıklıkları kapatan cilt bakım maskesi olarak karşımıza çıkıyor.

Collagen Simli Maskesi Sipariş Vermek İçin Tıklayın

"Kereste Cildimden" Simli Collagen Maskesi İle Kurtuldum

Şarkıcı İrem Derici, İnstagram hesabından yapmış olduğu paylaşım ile, kullanmış olduğu Collagen Maskesini takipçileri ile paylaştı. Videosunda son üç aydır Simli Maske kullandığını anlatan Derici, takipçilerine "Size yemin ediyorum, ince bir tabaka halinde sürüyorsunuz, 15-20 dakika bekliyorsunuz, sonra bol suyla yüzünüzü yıkıyorsunuz. Ondan sonra maskemi yapıyorsunuz, uyuyor musunuz, ne yapıyorsunuz orası beni ilgilendirmez. Bu güne kadar 40 yılda bir, bir şey tavsiye ediyorum , herkeste binlerce kez teşekkür eder" açıklamalarında bulundu.

"Collegen İçiyorum Ama Maskesini de" Yapıyorum

Deniz Akkaya ürünün Türkiye'de satışa girmesinin ardından, sosyal medya hesabından Collagen Maskesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Akkaya, sürekli olarak takipçileri ile cilt bakımı konularında paylaşımlar yaptığı gibi, kendi kullanmış olduğu ürünleri de buradan takipçileri ile paylaşıyor. Simli Maske kullanarak, cildinin temiz olmasını sağladığını söyleyen Akkaya, ayrıca paylaşımında Collagen içtiğini de açıkladi.
 

Ceren Benderlioğlu Cilt Bakımını Simli Maske İle Yapıyor

Oyuncu Ceren Benderlioğlu'da, Simli Maske kullanan isimler arasında yer alıyor. Yüzündeki canlılığı yaptığı maskeye borçlu olduğunu söyledi.

Simli Collagen Maskesi Nedir ?

Doğadan alınan bitki özleri ile elde edilen Simli Maske, %100 natürel içeriklerden üretilmiş cilt bakım maskesidir. Natürel olması ve zengin içeriği sayesinde yüzünüzde oluşan siyah noktalardan kurtulmanızı sağlayan ve ayrıca, dışlanmış yağ tabakasından da arındıran cilt maskesi olarak, Cilt Uzmanları tarafından uzun yıllardır kullanılıyor. Collagen maddesi lifli protein olması nedeni, eklemler, kemikler, kas, tendom ve kirişlere güç vermektedir. Ayrıca sıkılaştırma özelliği de bulunmasından dolayı, tercih edilmektedir.

Collagen Maskesi, içerisinde bulunan collagen sayesinde, yüz hatlarına uygulanması ile birlikte, ciltte oluşan sarkmaları da engellemektedir.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23