Şerhci YSK üyesinin sicili bozuk çıktı

İstanbul'daki oy hırsızlığını görmezden gelen Yüksek Seçim Kurulu üyesi Kürşat Hamurcu’nun sicili bozuk çıktı.

24 Mayıs 2019 Cuma 10:50
Şerhci YSK üyesinin sicili bozuk çıktı

 Mustafa Durmaz  İstanbul 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde yapılan oy hırsızlığını görmezden gelip, CHP ağzıyla konuşan YSK üyesi Kürşat Hamurcu’nun, geçmişte gazetemiz Akit’i sorgusuz sualsiz mahkûm ettiği ortaya çıktı.

Organize hukuksuzluğun patlak verdiği İstanbul seçimlerinin iptal edilmemesi için direnen Kürşat Hamurcu, 9 yıl önce de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun şikayeti üzerine gazetemiz sorumlu müdürünün ifadesini almadan alelacele mahkumiyet kararı vererek hukuku ayaklar altına almıştı.

 

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma 10:50

YORUM YAZ

 • sukrusukru23 gün önce
  Yargı bir zamanlar CHP,nin arka bahçesi değil yatak odasıydı yatak.orada hukuka istismarda bulunuyorlardı.Bunların kalıntılarından menzil miktarda hâlâ görevde olanlar bulunmaktadır.
 • ahmet yükselahmet yüksel23 gün önce
  5816 kalkmadıkca taşların ipi çözülmedikce daha çook dayak yeriz.iktidar kim olursa olsun CHP nin 6 oklu hapisduvarı ile çevrili ve rejim muhafızı kemalist yargı infazcı cuntacıaskerler, ellerinde 5816 sopası cüppeli savcılarhakimler....Yani 1926 ların kel alilerinin torunları... İKTİDAR KİM?
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 23 gün önce
  Sicili Bozuk Olanlar YSK dan, Atılsın.
 • aliali23 gün önce
  Kel ali ,mi kılıç ali mi

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Haziran 2019