Savunma Bakanlığı S-400’lerin videosunu paylaştı! İşte ilk görüntüler

ABD'nin pazar kaybetme korkusu ile uyguladığı tüm baskılara direnen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dik duruşuyla S-400’lerin ilk bölümü bugün Ankara’ya ulaştı. Savunma Bakanlığı Ankara'ya gelen S-400’lerin görüntüsün twitter hesabından paylaştı.

12 Temmuz 2019 Cuma 21:25

 Oğuzhan Çağlar  Ankara 

Sınır güvenliğinin sağlanması adına Rusya’dan temin edilen S-400 Hava Savunma Füze Sistemlerinin ilk partisi uçakla Ankara’ya getirildi. Savunma Bakanlığı S-400’lere ilişkin videoları, “S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sistemi’nin intikalinden ilk görüntüler.” mesajıyla birlikte twitter hesabından paylaştı.

Bakanlık, “S-400 Hava Savunma Sistemi’nin birinci grup malzemelerinin Mürted Hava Meydanı / Ankara’ya intikali 12 Temmuz 2019 tarihinden itibaren başlamıştır.” ifadelerini kullandı. Rusya ise, "S-400'ün ikinci partisinin teslimatı uçakla gerçekleştirilecek. 120'nin üzerinde füzeden oluşacak üçüncü parti ise deniz yoluyla ulaştırılacak" şeklinde açıklama yaptı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Temmuz 2019 Cuma 21:25

YORUM YAZ

 • BerivanBerivan5 gün önce
  Ne olduğunu kendi zaten söylemiş...Kendi adını iyi biliyormusbay Emre
 • TARIK TARIK 8 gün önce
  işte bu bir diriliş başlangıcıdır eğer zamanında bu duruşlar olsa idi şuanda kendi uçağımız arabamız ve bir çok teknolojik gelişmemiz olurdu zamanında ki siyasi idare hiç bir zaman milli olmadığı için başaramadık ümmetin tek umudu TÜRKİYE dir...ancak önce ALLAH ın kanunları ile yönetim gerekir insanların yazdığı ile değil ...
 • soru yorumsoru yorum9 gün önce
  ruhunu amerikaya satmış itler , amerikaya uşaklık yapan piçler , kabesi amerika olan münafıklar elbette şaşırırS-400 lerin gelmesine. Hayatları amerikaya köpeklik etmekle geçmiş , amerikayaibadet edercesine köpeklik eden şerefsiz sürüsü elbette şaşırır böyle bir işe.
 • Figen Figen 9 gün önce
  Hey maşallah
 • Hakan Hakan 9 gün önce
  Serefsiiiiiiiz
 • Leyla Leyla 9 gün önce
  Bütün düşmanlarıniçi üçbuçukatmaya başladı bile şerefsizlerin osurugukesildi ulan biz yetim cocugumuyuzalacak tabi yakışır büyükTürk milleti ne inşallahŞ 500 leri de ortak yapacağızSAĞOLASINCUMHUR BAŞKANINIMIZ TÜRK MİLLETİNE Armağan olsun,helâl olsun.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Temmuz 2019