Seçim 2019 Sayfası

Sapkın dernekler kapatılsın!

LGBTİ’li homoların yasal bir zırha bürünmek için dernek adı altında kurdukları ifsad yuvalarının kapatılması yönünde hukukçular gazetemiz Akit aracılığıyla çağrıda bulundu.

04 Temmuz 2018 Çarşamba 11:22
Sapkın dernekler kapatılsın!

AB’ye uyum süreci kapsamında çıkartılan yasalardaki boşlukları iyi değerlendiren eşcinsel sapkınların kurdukları 18 adet derneğin kapatılması yönünde kamuoyunda büyük bir beklenti meydana geldi. AB ülkelerinden ve Alman Vakıfları’ndan aldıkları paralarla Türkiye’nin her bölgesinde dernekleşmeye giden homoların kurdukları ifsad yuvalarının bir an önce kapatılması yönünde hukukçulardan çağrı geldi. Konu ile ilgili Akit’e konuşan duayen hukukçular, “LGBTİ dernekleri kapatılmalıdır. Dernekler vasıtasıyla kazandıkları yasal zırh ellerinden alınmalıdır” dediler. 

ELLERİNDEKİ YASAL ZIRH ALINMALI

Avukat Ferhat Çakır, “LGBTİ’li sapkın homolar dernekleşmeye giderek yasal bir zırha bürünüyorlar. Böylece her türlü provokatif faaliyeti bu dernekler aracılığıyla yapıyorlar” dedi. LGBTİ’li ahlaksızların toplum için büyük tehlike arz ettiğine vurgu yapan Çakır, “Bunlar sürekli olarak milletin sinir uçlarına dokunacak eylemlere imza atıyorlar. Bu eylemler Türkiye’nin huzuruna kasteden karanlık odakların ekmeğine yağ sürüyor. Devlet bu duruma göz göre göre müsaade etmemeli. Bu dernekler ivedilikle kapatılmalıdır” ifadelerini kullandı.

DEVLET BİR AN ÖNCE ADIM ATMALI

Avukat Ali Osman Bağırgan ise, “LGBTİ derneklerinin kapatılması elzem ve gereklidir. Devlet her şeyden önce vatandaşının ruh ve beden sağlığını da korumalıdır. Bu tedbirler kapsamında söz konusu derneklerin kapatılması hukuki olarak yerinde bir adım olacaktır” ifadelerini kullandı. Kendilerini LGBTİ olarak tanımlayan gayri ahlaki oluşumun özellikle genç nesiller için tehlike oluşturduğuna dikkat çeken Bağırgan, “Kurdukları bu dernekler vasıtasıyla düzenledikleri etkinlikler hepimizin malumu. Bu derneklerin meydana getireceği tehlikelerin önlenmesi gereklidir. En keskin önlem ise dernekler aracılığıyla elde ettikleri yasal zırha son vermek olacaktır. Yani bu dernekleri kapatmak şarttır” dedi.

Akit 1 Temmuz’da, “AB fonluyor homolar semiriyor” manşetiyle çıkmış ve tehlikeye dikkat çekmişti.

HARUN SEKMEN/ İSTANBUL

 

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 04 Temmuz 2018 Çarşamba 11:22

YORUM YAZ

 • halishalis9 ay önce
  Toplumun ahlak yapısını bozan bu dernekler hala neden kapatılmıyor
 • yusufyusuf9 ay önce
  hemde derhal kapatılmakla kalmasın alayı sınır dışı edilsin
 • KürşatKürşat9 ay önce
  Derhal en erken sürede kapatılmalıdır bu kahpe p.ç'lerine ait olan kuruluşlar. Buradan Necip TÜRK milletine çağrıda bulunuyorum"" yürütmeyin bu na.ussuz şe.efsizleri "".
 • Abdül KadirAbdül Kadir9 ay önce
  Yahu biz Avusturyadaki kendi camilerimizi fonlayamiyoruz, oradaki kendi vatandaslarimiza dini hizmet sunamiyoruz, bunlar nasil oluyorda vatandaslari bile olmayan bu pislikleri fonlayabiliyor? Adaletmi bu? Kendi ülkende Islami faaliyetlerin fonlamanmasini yasakla, baskalarinin ülkesinde escinsenlerin faaliyetlerini fonla ... vay beee!
 • x yx y9 ay önce
  Dışarıdan bilinçli fonlanan bu tip sapkın dernek organizasyonlarla islam dini esaslarını, Türk aile yapısı ve toplum ahlakını yıkıyorlar. kadın kadına, erkek erkekle ilişkiye girsin evlensin birlikte yaşasın diye özgürlük mü olur. bunun derneği olur mu ? Bu aşağılık iğrenç bir iş dernek adı altında yasallaştırılamaz topluma yayılmasına müsade edilemez. Bu derneklere göz yumulursa taraftar toplar daha çok insanı bu pisliğe çekerler. islam aile toplum düşmanı bu dernek görünümlü sapkın faaliyetler derhal kapatılarak önlenmelidir.Aile yıkılırsa devlette yıkılır. Zina suç olmaktan çıkarıldı. gayri meşru ilişkiler, boşanmalar, cinayetler arttı. Lanet olası ab uyum yasaları aileyi toplumumuzu yıkıyor mahvediyor. Bizi ab ye almadıkları halde tüm pis işlerini bu topluma getirdiler. Bu yasaların tamamı kaldırılmalıdır. Bu müslüman toplum ne abyi nede pislik yasalarını istiyor. Bizler islamın kurallarıyla müslümanca yaşamak müslüman gibi yönetilmek istiyoruz.
 • onderonder9 ay önce
  Dış yardım alan bütün dernekler çok ciddi takip edilmelidir.Bunların bazıları misyonerlik faaliyetleri için kullanılıyor olabilir.
 • nn9 ay önce
  ahlakave huzura çağıran zikir ehlini n yerleri diyanetdenetiminden devam etmeli her kurum denetlenmesi sapkındernekler kapatılmalıyoksa biz ayaklanmaliyiz
 • salim koçdemirsalim koçdemir9 ay önce
  acilen bu tür dernekler kapatılmalı; ve yöneticileri hakkında cezai yaptırımlar uygulanmalıdır. Medeniyetin ölçüsü sapkın ilişkilere göz yummak olamaz. olmamalıdır.
 • hasanhasan9 ay önce
  tekke ve dergahlar da kapatılsın orta çağ karanlığına girmeyelim
 • YORUMYORUM9 ay önce
  Çok doğru bir karar olur.Hatta devletin aleyhinde olan tüm derneklere el atılmalı.Çünki bunların kuruluş amaçları islam düşmanlığı dır.Her birinin arkasında dış istihbarat olduğu malumdur.
 • AhmetAhmet9 ay önce
  İ.ne Terör Örgütü kurulması 1 hakim 1 savcıya bakar. Sonra hepsini toplarsınız. İTÖ adı da cancanlı tam i.nelere göre
 • mehmet1mehmet19 ay önce
  dini kılık ve kıyafetlere hor gözle bakılırken sapkınlara olabildiğince hoşgörülü olmayı medenilik ölçüsü sayanlar toplumun ne hale geldiğinin işaretidir.
 • LütfiLütfi9 ay önce
  YÜZDE 99 U MÜSLÜMAN DEDİKLERİ BİR ÜLKEDE BU PİSLİKLER OLMAMALI.BU KADAR HÜRRİYET FAZLA.GÜNLERDİR KIZ ÇOCUK İSTİSMARLARI GÜNDEMDE OLMASINA RAĞMEN BUNLAR PİSLİKLERİNE DEVAM EDİYORLAR.
 • ihsihs9 ay önce
  Terör örgütü kurmak mümkün mü? değil. Peki bu sapıkların yol açtığı yıkımlar terörden daha mı az? Hayır.
 • okurokur9 ay önce
  dernek gibi kuruluşlar toplumun faydasına hizmet vermek için kurulur.bunların dernek kurmalarına izin vermek en büyük hatadır.bunların tedavi olmak istemeyenlerini itlaf etmek gerekir.huzurlu bir toplum istiyorsak bu böyledir.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019