• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Rumları korku sardı! 'Türkler vurmaya hazır'

Türkiye'nin yerli ve milli imkanlarla geliştirdiği insansız hava araçları Anka ve Bayraktar TB2 Rumlara korku saldı.

Yeniakit Publisher
2019-08-22 20:00:00 -
Rumları korku sardı! 'Türkler vurmaya hazır'

Ege ve Doğu Akdeniz’de görev yapan Türkiye'ye ait insansız hava araçları 'Anka' ve 'Bayraktar TB2'ler Rumlarda büyük endişeye neden oldu. Rum Fileleftheros gazetesinin haberinde Yunan tarafını saran korku açıkça işlendi.

Rum Fileleftheros gazetesinin, 'Ege'den Kıbrıs'a ve Türkiye'ye kadar her şeyi tarıyorlar. Her hareketi kaydediyorlar ve hedefleri vurmaya hazırlar' başlığıyla verdiği habere göre; Türkiye, bölgede neler olup bittiğini kontrol altında tutuyor.

ok kıymetli veriler Türk tarafına gidiyor"

Türkiye'nin, Ege'den Kıbrıs'a ve Suriye'ye kadarki bütün bölgeyi taradığına dikkat çeken gazete, "Bu şekilde Ankara'daki siyasi ve askeri karar merkezlerine çok kıymetli veriler gönderiliyor" ifadelerine yer verdi.

"Türkler her şeyi kaydetme olanağına sahip"

'Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs'ta olan hareketleri bilmek istiyor' diye devam eden gazete, Türkiye'nin, kendi çıkarlarını koruma maksatlı faaliyet gösterdiğini söylediği bu hava araçlarıyla 'özellikle askeri öneme sahip her şeyi kaydetme olanağına sahip olduğunu' vurguladı..

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bir Osmanli

Eee biz kararimizi verdik ABD nin kuklasi olmak istemiyoruz dedik, sizde kararinizi verdiniz onun bunun ortamali olmak istediginizi soylediniz. Simdide sonuclarina katlaniyorsunuz. Olay bukadar basit.
 • Yanıtla

Emre Bayındır

:)) Yapmayın gözünüzü seveyim. Biz daha Amerika'dan habersiz Suriye'ye giremiyoruz. Kaldı ki Rumlar'ı vuracağız. Yok daha nelr :)
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı