• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Putin tehdit etti! Ruslar anons olarak geçti: Aynısını tekrarlarız

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, iktidara gelişinin 20. yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, "2. Dünya Savaşı gibi bir saldırı planlayan olursa aynısını tekrarlarız. Bize kılıçla gelenin ölümü, kılıçtan olur” dedi.

Yeniakit Publisher
2020-03-10 16:44:00 -
Putin tehdit etti! Ruslar anons olarak geçti: Aynısını tekrarlarız

İktidara gelişinin 20. yılı nedeniyle TASS ajansına konuşan Rusya Devlet Başkanı Putin, 2. Dünya Savaşı gibi bir saldırı planlayan olursa, “Aynısını tekrarlarız. Bize kılıçla gelenin ölümü, kılıçtan olur” dedi.

TASS ajansına konuşan Rusya Devlet Başkanı Putin, 2. Dünya Savaşı gibi bir saldırı planlayan olursa, “Aynısını tekrarlarız. Bize kılıçla gelenin ölümü kılıçtan olur” dedi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, iktidara gelişinin 20. yılı nedeniyle TASS ajansının hazırladığı “Putin'e 20 Soru” projesinde bu kez “Rusya'nın düşmanlarına” seslenerek, sert mesajlar verdi.

"Cevap vermeye hazırız"

Putin, “Sovyetler Birliği, Nazi Almanyası tarafından korkunç, affedilmez bir saldırıya maruz kaldı. 27 milyon insanı kaybettik. Dünyadaki hiçbir ülke bu kadar büyük bir kayıp yaşamadı. Rusya, Nazi Almanya'sının Sovyetler Birliği'ne saldırısını tekrarlamaya cesaret edecek herhangi bir saldırgana cevap vermeye hazır ” dedi.

Videosu bugün yayınlanacak olan söyleşide Rusya Devlet Başkanı Putin, 2. Dünya Savaşı gibi bir saldırı planlayan olursa, “Aynısını tekrarlarız” diyerek, Rusya'da sık kullanılan bir sloganı dile getirdi.

2. Dünya Savaşı'nda Nazi Almanya'sının Sovyetler Birliği'ne (SSCB) saldırısı bağlamında yorum yapan Putin'in söyleşide sarf ettiği şu cümle, Rus medyasından “anons” olarak altı çizilerek paylaşılıyor:

“Eğer birileri benzer bir şeyi tekrarlamaya cüret ederse, hazırız. Bize kılıçla gelenin ölümü, kılıçtan olur."

Trump anlaştı! Kararı dünyaya duyurdular: Kabul edilmeyecek" target="_blank">
Putin ile Trump anlaştı! Kararı dünyaya duyurdular: Kabul edilmeyecek
Putin ile Trump anlaştı! Kararı dünyaya duyurdular: Kabul edilmeyecek

Dünya

Putin ile Trump anlaştı! Kararı dünyaya duyurdular: Kabul edilmeyecek

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

AYH8N ERG8N8Z EWET

Bu kılıç iki yüzlü sayın putin. Askeri alanda Teknolojik hamlelerinizle açık ara çok ülkeden gerisiniz.Yıldızlar savaşı teknolojisiyle kendi ana karanızda hapisiniz. Sihalarla bile en gelişmiş hava sistemleriniz Suriyede vuruluyor. İntihar etme oranında kapasiteyi zorlarsınız, lakin; Geniş toprağınız, federasyon yapınız çok büyük zarar görür. Sizin soğuk kanlılığınız altında yatan kaygılarınızı bastırma öfkeniz, emsalerinize yeni taktik kabiliyetler geliştirdi. Siz yinede çuvaldızı kendinize iğneyi başkasına batırın, kılıç iki yüzlü ve size ağır. bedel ödetir. Yinede at binenin kılıç kuşananındır, vesselam.
 • Yanıtla

serdar

Adam hergün birilerine eyttt meyttt diye efelenmiyor,yeri geldiğinde mesajını tüm dünyaya veriyor.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23