• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Plan mı, tahmin mi? Yahudi kızından çarpıcı kitap! Koronavirüsü 15 yıl öncesinden yazmış

Twitter'da yayınlanan bir video ile ortaya atılan son iddiada babası yahudi olan Sylvia Browne isimli Amerikalı bir yazarın 'Kehanetler' kitabında koronavirüsü 15 yıl önce yazması dikkat çekti. Browne'nin bu kitabı, bir biyolojik saldırı planının bir parçası mı yoksa sadece bir tahmin mi olduğu konusunda akıllarda soru işareti bıraktı.

Yeniakit Publisher
2020-03-22 00:07:00 - 2020-03-22 00:35:12

Koronavirüs dünyayı tedirgin etmeye devam ederken birçok iddia ortaya atılmaya başlandı. Twitter'da yayınlanan bir video ile ortaya atılan son iddia ise babası bir yahudi annesi ise bir protestan olan Sylvia Browne isimli Amerikalı yazarın 'Kehanetler' kitabı isimli eserinde bulundu. Eserde geçen ilginç ifadeler kullanan Sylvia Browne'ın hayal gücünün mü yoksa somut bilgilerin mi eseri olduğu merak konusu. Sylvia Browne Kehanetler Kitabı'nda geçen o ifadeler görenlerin ağzını açık bıraktı.

Kehanetler kitabının konusu ne?

Twitter'da yayınlanan bir video ile birlikte sosyal medyanın ilgili bir anda bu kitaba çevrildi. İsmi Kehanetler Kitabı olan kitapta yazar, belirli tarihli yıllar arasında gerçekleşmesini düşündüğü hadiseleri kehanet olarak kaleme almış.

Kehanetler kitabı yazarı kimdir?

Kehnanetler kitabı isimli kitabın yazarı Sylvia Browne isimli Amerikalı bir yazar. Eserde dikkat çeken kısım ise yazarın tam da bu dönemi kast ederek dile getirdiği bir virüsten bahsetmesi. Okuyanların corona virüsün belirtildiğini düşünerek yorumladıkları kısımda yazar şoke eden ifadeler kullanmış.

Çarpıcı ifadeler

İşte Kehanetler Kitabı isimli kitabın o kısmı:

“2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.”

Sylvia Browne kimdir?

Yahudi bir baba ve Protestan bir annenin kızıdır, ancak kendisine yeteneğinin anneannesi Ada Colen'den geçtiğini belirtmektedir, zira anneannesi de psişiktir. Annesinin bu mevzuuları kaba tabirle tam bir 'saçmalık' olarak adlandırmasından ötürü anneannesiyle daha yakın olmuştur.

Kendisi reenkarnasyona inanmakta ve herkesin aslında kendisinden sorumlu bir ruhsal rehberi olduğunu, yetenekli olarak adlandırılan insanların diğer insanlardan tek farkının kendi ruhsal rehberleri ile iletişim kurabilmeleri olduğunu belirtmektedir. Öte Dünyada Yaşam adlı kitabı öteki dünya yaşamı ile ilgili en çok okunan kitaplardan birisi olmuştur.

2008’de yazılan ‘Günlerin Sonu’ (End of The Days) kitabının 312’nci sayfasında 2020'li yıllarda bir hastalığın karaciğer ve bronşları hedef alacağını yazmış ve bu iddiası COVID-19 virüsü ile bağdaştırılmıştır. Sylvia Brown’ın medyum olarak bazı söyledikleri gerçekleşmese de Amerikan adli makamlarına yardım ettiği ve yaşarken oldukça ilgi gördüğüde söylentiler arasında yer almaktadır.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gayret

planli olabilir fakat istedikleri de su mübarek günlerde Allahi unutup o sapiklari ilahlastirmaniz ve bol bol korkmamiz. Benim size tavsiyem Allahi her dayim hesaba katmaniz. Mubarek üc aylarda oldugumuzu unutmayin. Kendini ilah sanan kafirleri yok etmemize cok az kaldi Allahin izniyle. Bize Allah ve müminler yeter.
 • Yanıtla

AYH8N ERG8N8Z EWET

[1] Babil halkının büyük bir kısmını tarih boyunca çeşitli Sami asıllı halklar oluşturmuştur.Sam'dan Araplar, Asuriler, Finikeliler, İbraniler, Rumlar ve Süryaniler türeyip, bütün Orta Doğu ve Doğu Akdeniz ülkelerine yayıldılar. Mezopotamya ve Doğu Akdeniz'e hakim olup, devletini kurdular. Sam'dan türeyen kavimlere Sami ırkları, dillerine de Sami dilleri denir.Neden babil krallığının bayrağı? İsrailin arzı mevud una hizmet eden Büyük ısrail projesinin parçası BOP in merkezi mezopotamya topraklarında kurulan babil kralığı olduğundan mı? Bahâîliğin sembolü dokuz köşeli yıldız Bahailiğin yönetim merkezi olan İsrail'in Hayfa kentindeki Yüce Adalet Evi. Bahâîlik Merkezi ŞahsiyetlerBab Bahaullah Abdülbaha Şevki EfendiKutsal metinlerKitab-ı Akdes Kitab-ı İkan Saklı Sözler Yedi Vadi ve Dört VadiKurumlar Bahai Dini’nin Velisi Yüce Adalet Evi Ruhani Mahfiller Tarih Bahai tarihi · Kronoloji Babilik · Şeyh Ahmet Zulüm Önemli kişiler #Martha Root #· Tahire Bedi · Havariler Emrin Elleri. Martha root kimdir? İngilizceden çevrilmiştir-Martha Louise Root, 20. yüzyılın başlarında Bahai İnancının Amerikalı bir seyahat öğretmeniydi. 1909'daki inancının ilanından otuz yıl sonra ölümüne kadar dört kez dünyayı dolaştı. Doğum tarihi: 10 Ağustos 1872, Richwood, Ohio, ABD Ölüm tarihi ve yeri: 28 Eylül 1939, Honolulu, Hawaii, ABD Eğitim: Oberlin College, Chicago Üniversitesi ABD de Tek dünya devletinin temelinin öncüsü. Kudüsü israilin başkenti yapılması yapabileceklerinin,yapılabileceklerin basit bir nabız ölçeği olarak da göstergesiydi.Zemin hazırlandı sıra son retüşlerde.Mezopatamya merkezli ilk anayasayı yazan babil krallığı yeni düzenin merkezi olabilir. Komplo teorisi olarakta kalabilir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23