PKK’nın Binali Yıldırım korkusu

Terör örgütü PKK'nın sözde yöneticilerinden Mehmet Karasu, Binali Yıldırım'ın "Suriye'ye gireceğiz" açıklaması üzerine korkusunu dile getirip neden CHP’nin adayını desteklediklerini açık etmiş oldu.

20 Haziran 2019 Perşembe 12:35
PKK’nın Binali Yıldırım korkusu

Bebek katili PKK’lı Mehmet Karasu, Mehmetçiğin başarılı harekatlarından duyduğu korkuyu anlattıktan sonra, “Kürtlerin AKP'ye kaybettirmek için bin tane nedeni vardır. Bu bin nedeni Binali Yıldırım’ın Ekrem İmamoğlu ile yaptığı televizyon programında daha da netleştirmiştir, keskinleştirmiştir. Bu yönüyle de İstanbul seçimlerinde hem AKP-MHP iktidarına kaybettireceklerdir hem de Binali Yıldırım’ı bu sözlerinden dolayı cezalandıracaklardır. Eğer İstanbul seçimini kazanırsa yayılmacı politikalarında ısrar edecektir. Binali Yıldırım’ın İmamoğlu’yla yaptığı televizyon programında ‘Suriye'ye gireceğiz’ demesiyle, aslında seçimleri kazanması halinde bu planlamanın devreye konulmaya çalışılacağı anlaşılmaktadır” sözleri ile İstanbul seçimlerinde neden CHP’nin adayını desteklediklerini açık etmiş oldu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Haziran 2019 Perşembe 12:35

YORUM YAZ

  • abdülkadirabdülkadir1 ay önce
    sınır ötesi harekatların kayıtsız şartsıztamamıyla arkasındayız. HDP'li, PKK'lı, FETÖ'cü teröristlerle kucaklaşmaya hayır! İmamoğluna hayır! Allah (cc) Mehmetciğimize güç ve kuvvet versin. İHA'larımızın sınır ötesi terörist avlarını bereketli olsun. Teröristlerin böcek gibi ezilmeleri ve gebermeleri milletin kalbini rahatlatıyor. bu haberler şifa gibi geliyor. Nice Pençe harekatı, Fırat kalkanı, zeytindalı operasyonu dileği ile ...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Temmuz 2019