• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Oğuzhan Asiltürk: Bazı siyasiler yanlış yapıyor

Bir televizyon programında açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, AK Parti'nin yeni seçilen İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'nin seçilmesinden mutlu olduğunu belirterek, eski Başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan'ı anma etkinliği ile ilgili olarak da siyasetin bu birleşme ortamına ihtiyacı olduğunu ve bazı siyasilerin yanlış yaptığını söyledi.

Yeniakit Publisher
2021-03-03 03:09:00 - 2021-03-03 14:52:27

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, Kudüs TV'de AK Parti'nin yeni seçilen İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe hakkında görüşlerini belirtti.

Osman Nuri Kabaktepe'nin seçilmesini çok olumlu gördüğünü belirten Asiltürk, "Sayın Cumhurbaşkanına teşekkür ediyorum. Kendisi mezun olduğu zaman genç kardeşimizken, ben belli makamlarda idim. Devamlı abi diyebilir bana. Beni ziyarete geldikten sonra bütün bunların hepsinin önlenmesi için elinden gelen herşeyi yaptı. Bizim şimdi tutupta hepimizin şikayet ettiği bu çatışmayı ortadan kaldıran insanlara geçmişte böyle, geçmişte şöyle dememiz akıl ve mantıkla bağdaşmaz" ifadelerini kullandı.

'Şu anda hiçbir parti bize kötü davranmıyor'

Oğuzhan Asiltürk; "Biz günü yaşıyoruz, bugünü yaşıyoruz. Dün geçtiği gibi, bundan bir seneki önceki durumda geçti. Şimdi bugünü yaşayacağız. Bugün hepimiz birbirimize iyi davranacağız. Ben takdirle söylüyorum ki, şu anda hiçbir parti bize kötü davranmıyor. O da benim çalışmalarımdan dolayı geliyor. Bu kadar gayret gösterdiğimi herkes de biliyor. Geçen akşam yapılan Erbakan'ı anma toplantısında diğer partilerin konuşmacıları ben konuşma yaptıktan sonra samimi olarak, elimi sıkarak teşekkür ederek yanımıza geldiler. Niye, kimsenin aleyhinde bir şey söylemiyorum. Buna ihtiyacımız var. Bazı siyasiler buna uymuyorlar, yanlış yapıyorlar." dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hakan Temur

Bu adamda Temelinden de midem bulanıyor Omurgasız yüzsüz siyasetçi dinazorlar.
 • Yanıtla

Yüksel

Ya bir müslüman bir delikten bir kere sokulur. Sizin sokulmadık yeriniz kalmadı, hala ders çıkarmadınız. 28 şubatı yaşatan adamlarla kol kolasınız. Hiç samimi deyilsiniz, ülkenin yalakalara ihtiyacı yok, dik durun biraz diiik.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23