Odatv ve Sobacıoğlu Soner Yalçın'ın PKK bağlantısını deşifre ediyoruz!

PKK ilişkisini deşifre etmemizin ardından uzun süre ara vererek konuyu unutturmaya çalışan Sobacıoğlu Soner Yalçın, PKK sempatizanı ve teröristbaşı Öcalan'ın kitaplarını yazan, 'Beni o yetiştirdi' dediği Yalçın Küçük ile paslaşmaya yeniden başladı.

09 Mart 2019 Cumartesi 15:26
Odatv ve Sobacıoğlu Soner Yalçın'ın PKK bağlantısını deşifre ediyoruz!

 yeniakit.com.tr 

Akit'in, Odatv ile terör örgütü PKK bağlantısını deşifre etmesinin ardından "PKK terör örgütü müdür, değil midir?" şeklindeki sorularımıza cevap veremeyen Sobacıoğlu Soner Yalçın, sahibi olduğu Odatv'de uzun süre ara verdiği PKK sever Yalçın Küçük güzellemelerine tekrar başladı. M. Kemal düşmanı ve PKK sevici Yalçın Küçük'ü cilalayan sözde 'vatansever' ve 'Kemalist' Sobacıoğlu Soner Yalçın'ın maskesi bir kez daha düştü. 

Sobacıoğlu Soner Yalçın, "AKP bitiyor", "Abdullah Öcalan dahil genel af şart" ifadelerini kullanan 'akıl hocası' Yalçın Küçük'ü parlatmaya devam ediyor. Aylar sonra sitesinde 'ihanet' zihniyetine çanak tutan Odatv, 'özlem duyduğu' Yalçın Küçük'ün ağzıyla terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'a 'af' istedi.

Sobacıoğlu’ Soner Kemalistler ile yine alay etti… Bakın bu kez ne yaptı!

Odatv'den PKK sevici Yalçın Küçük'e övgüler

Sobacıoğlu Soner Yalçın'ın 'akıl hocası'na övgüler dizen Odatv, PKK sevici Yalçın Küçük'ü, "kitaplar yazarak gidişe müdahale etti" ifadeleriyle adeta 'kahraman' ilan etti. İşte Odatv'nin o övgü dolu haber girişi:

"Akepe devri iktidarında İsyan1-2, Çöküş, Fitne, Caligula, Epilepsi ile Orgazm, Haberci, Cumhuriyete Karşı Küfür Romanları, Çıkış 1-2, Devlet ve Hürriyet, Kir Teorisi kitaplarını yazarak gidişe müdahale eden Yalçın Küçük, gelinen durumu nasıl açıklıyordu? Bu ve benzeri sorularla Ankara’daki evinde ziyaret ettiğimiz Yalçın Hoca, ısrarımıza dayanamayarak mülakat yapmayı kabul etti. Okurlarının ve izleyicilerinin özlemini giderecek söyleşimizde, akepe’nin bir parti olup olmadığı konusunda kuşkuları olduğunu dile getiren Yalçın Küçük, sanıldığı kadar güçlü olmadığını da vurguladı."

Sobacıoğlu Soner ve avaneleri yine topu taca atıyor… Yüreğiniz varsa sorularımızı cevaplayın!

Odatv ve Yalçın Küçük Öcalan'a af istedi

Yalçın Küçük'ün sözlerine destek vererek dolaylı yoldan PKK propagandası yapan Odatv "Hdp’nin “çözüm” dediğinde, ön plana çıkardığı başlıklardan biri, Öcalan'ın özgürlüğü pazarlığı. Akp ile pazarlık sürerken, Kürt siyasi hareketinden devrimci, hatta “yarı devrimci” herhangi bir çıkış beklemek mümkün mü?" sorusuyla kendini ele verdi. Manşetten teröristbaşı Öcalan'a af isteyen Sobacıoğlu Soner Yalçın'ın "Beni o yetiştirdi, her şeyi ondan öğrendim" dediği akıl hocası Yalçın Küçük ile aynı zihniyette olduğu ortaya çıktı.

Sobacıoğlu Soner şimdi de bir başka PKK’lı Mahsun Kırmızıgül’e sahip çıktı!

"Genel af AKP'yi silmek demektir"

Odatv'nin 'üstad' olarak nitelendirdiği ve çanak tuttuğu Yalçın Küçük "Genel af kaçınılmazdır. Genel af, "af" değil, AKP'yi silmek demektir." dedi ve şu skandal ifadelerde bulundu:

"Üç, genel af şarttır. Bu Cumhuriyet'in tarihi, bizim tarihimiz, genel aflar tarihidir. Biz, Medine yobazlarının hukukunu benimsemeye mecbur değiliz. Bu, yobazlara uygundur. Zalim bir dönemden geçtik. Akp her an, ceza mahkemelerinin pek büyük yanlışlıklar yaptığını ileri sürmüştür, buradayız. Tekrar ediyorum, genel af kaçınılmazdır. Genel af, "af" değil, akp'yi silmek demektir.

Peki Öcalan da içinde mi, hiç kuşku duymuyorum. Bir kez, Mehmet Ali Ağca'nın tahliyesine karar verdiler, herkes, "tekrar hapse" yollu bağırmıştı ve sadece ben tahliyesinde ısrar etmiştim. Tabii Öcalan ile Ağca'yı bir tutmuyorum. Kaldı ki ben Öcalan ile pek çok kez beraber oldum, pek çok kez tartıştım. Ayrıca, "Yalçın Küçük ile Apo arasında kardaşlık var" ilan etmişlerdi, sonra ayrı düştük; ama devrim barış çağrısıdır ve yumruk eski günlere dönüşün başlangıcı olabilir. İlaveten benim doktrinime göre on beş yıl, zındanda ve tek başına kalmış birisi artık cezaevi kapısındadır. Çıkmaya hazırdır."

Sobacıoğlu Soner yine yakayı ele verdi!

'AKP bitecek'miş

31 Mart'ta bir patlama olacağını iddia eden Yalçın Küçük, AK Parti'nin biteceğini öne sürdü ve "Ben bunların sonunda önemli değişmeler bekliyorum. Bambaşka bir Türkiye ortaya çıkacak, çok farklı olacak, bunu hissediyorum. Bunu görüyoruz. Akepe bitecek. Zatan akepe önemli ölçüde bitiyor. " dedi. AK Parti'nin PKK tarafından bitirileceği imasında bulunan Küçük, AK Parti'nin bir parti değil, içi boş bir örgüt olduğu hezeyanlarını sıraladı.

Ne iş Sobacıoğlu Soner! PKK’nın ardından şimdi de FETÖ…

Soner Yalçın'ın PKK sevici Yalçın Küçük'e güzellemesi ilk değil

Odatv'nin PKK'ya 'terör örgütü' diyemeyen Yalçın Küçük'ü güzellemesi ilk değil. Daha önce Soner Yalçın'ın, Yalçın Küçük için "Benim hocamdır ondan çok şey öğrendim" dediği ve "Söylediği her söze imzamı atarım" demesiyle biliniyor.

Ey Kemalistler ‘Sobacıoğlu’ Soner sizi çok fena kandırıyor… Açın artık gözünüzü!

Mahkeme'de Yalçın Küçük itirafları

2012 yılındaki bir duruşmada Ergenekon davasının gizli tanıklarından ‘Deniz’ olduğu ortaya çıkan PKK’nın eski 2 numarası Şemdin Sakık, Yalçın Küçük ile ilgili çarpıcı ifadeler kullanmıştı. Aynı duruşmada en ilginç sözleri ise PKK ile aşkını gizlemeyen sanık Yalçın Küçüksarf etmişti. Küçük, 1995 yılında Öcalan’a yapılması planlanan suikastı devletin kendisine bildirdiğini, aldığı bu bilgiyi de çevresiyle paylaştığını söylemişti.

Sakık: Yalçın Hoca'nın 'yiğitçe bir eylem' demesi, PKK ağzıyla konuştuğunu gösterir

O dönem tutuksuz sanık Yalçın Küçük'ün PKK yandaşı MEDTV'de yaptığı bir programa ilişkin video görüntüleri Sakık'a izlettirilerek sorular sorulmuştu. Savcının "Bu konuşmalar ateşkes ilan edildiği bir döneme denk geliyor. Siz bu konuşmayı daha önce izlediniz mi, nasıl bir mesaj aldınız?" şeklindeki sorusuna Sakık, "Biz örgüt içerisinde başarılı bir eylem sonucunda 'yiğitçe bir eylemdi' ifadesini kullanıyoruz. Yalçın Hoca'nın 'yiğitçe bir eylem' demesi, PKK ağzıyla konuştuğunu gösterir. Bu söz eylemi onaylamaktır ve yeni eylemler istemektir. Kürtlerin yoğun yaşadığı coğrafyalardaki militanlar yerlerinden boşaltıldı. Yalçın Hoca'nın söylediği 'PKK militanları yer değiştirmelidir. Artık Türkiye dağları mı olur yoksa başka dağlar mı olur' diye soru soruyor. Burada PKK'ya ya Kuzey Irak'a çekilmesi mesajını veriyor. Ya Karadeniz ya da Amanos Dağlarına çekilmesi mesajını veriyor. Küçük gruplar halinde eylem yapılamadığı için lojistik ve başka destek alanlarının ortadan kaldırıldığı için başka alanlara kaymaları gerektiğini söylüyor. Hatta PKK'yı yaptığı eylemlerden dolayı tebrik ediyor ve etkili eylemlerin yapılmasını beklediğini söylüyor" diye cevap vermişti.

Yalçın Küçük: Öcalan'a suikast yapılacağını Kürtlerin takıldığı bir kafeye giderek bunu yüksek sesle söyledim

Duruşmada söz alan Yalçın Küçük, henüz Öcalan ve PKK yokken kendisinin Kürtlerin hakları üzerine yazmaya başladığını iddia ederek, "1996’da Şam’da Öcalan’a yapılan suikastla ilgili ne bilgim var ne görgüm var. Tansu Çiller’in başbakanken 1995 yılı seçimlerinden önce Öcalan’ı Türkiye’ye getirip bir kafes içinde gezdirmek istediğini bana devlet söyledi. Ben Paris’teyken Mesut Yılmaz ve Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel de bunu bana bildirdi. Ben Türkiye’nin en güvenilir adamıyım. Çiller’in böyle bir planı vardı ve devlet bu planı bana bildirdi. Ben de Paris’te Kürtlerin takıldığı bir kafeye giderek bunu yüksek sesle söyledim. Bu kadar. Benim bu şeylerle ilgim yok" demişti.

Uğur Dündar ve Soner Yalçın'ın istediği yaşam tarzı bir yerde tecavüz bir yerde ölüm getirdi

PKK'ya terör örgütü diyemedi

Geçmişte Hulki Cevizoğlu'nun programına katılan Yalçın Küçük, "PKK terör örgütü müdür, değil midir?" sorusuna cevap veremeyerek ısrarla "Silahlı bir örgüttür" cevabını vermişti. Yalçın Küçük'ün cevaplarına sinirlenen Cevizoğlu ise "Gördüğünüz gibi PKK'ya toz kondurmuyor" tepkisinde bulunmuştu.

İşte Yalçın Küçük'ün Hulki Cevizoğlu ile yaptığı o tartışma:

Yalçın Küçük'ten terör örgütü PKK'ya ve teröristbaşı Apo'ya övgüler

Yalçın Küçük’ün terör örgütü PKK’yla yakın ilişkisi daha önce birçok kez ortaya çıkmıştı. Kanlı örgütün kampında çekilen fotoğraflarında, teröristbaşı Apo ile birbirine sevgiyle bağlı iki dost modunda olan Yalçın Küçük, 'Arkasındayım' dediği kitaplarında Cumhuriyet'i yıkmak istediği söylemleriyle birlikte, M.Kemal'e hakaretler ediyor ve teröristbaşı Öcalan'ı bakın nasıl övüyor...

Bırak demagojiyi Soner Yalçın bize PKK bağlantını anlat!

İşte o ifadelerden sadece bazıları:

İşte Soner Yalçın'ın 1 Mayıs'taki 'maden' konuşması!

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Mart 2019 Cumartesi 15:26

YORUM YAZ

 • Ak sevdalı Ak sevdalı 7 ay önce
  Hey gidi koministler ataistler. Sahte Atatürk cüler daha neler neler haddini bilecek ona güre örtecek sin
 • ACELE ECELEACELE ECELE7 ay önce
  İslam düşmanı oda mı ! bir seri cilt kitap yazsan, yetmez ikincisi gerekir..Milli olmayanların, devşirmelerin, dönmelerin, dönmeyenlerin, odağı oda ..içinde kim varsa girsin inşallah oda...
 • YuhYuh7 ay önce
  Pkk yi hdp bile kendi cikari icin akit kadar kullanmiyor akp oy kazandirmak icinpkk baska isiniz yokesas pkk li sis siniz pkk hain siz pkk dan daha hainsiniz
 • qçükqçük7 ay önce
  Ay bu yalçın kü çük' e çok yüklenmeyin; abdüllatif şener' in hocası sonuçta,

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Ekim 2019