• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Odatv uyanıklık yapmak istedi ama... Fatih Altaylı'nın 'Sezgin Baran Korkmaz' yalanı elinde patladı

Firari Sezgin Baran Korkmaz ile konuştuğunu söyleyen ve açıklaması Sevilay Yılman tarafından desteklenen Fatih Altaylı'nın yalanı Odatv'nin Korkmaz'la yaptığı haberi ile patladı.

Yeniakit Publisher
2021-06-17 21:56:00 - 2021-06-17 22:15:08
Odatv uyanıklık yapmak istedi ama... Fatih Altaylı'nın 'Sezgin Baran Korkmaz' yalanı elinde patladı

yeniakit.com.tr

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, birkaç gün önce firari Sezgin Baran Korkmaz ile bir görüşme gerçekleştirdiğini ve Veyis Ateş'le ilgili kendisini ‘şoka sokan’ bir ses kaydı dinlediğini yazdı.

Yılman, Korkmaz'ın kendisine “Ablacığım selamlar. Ben Sezgin Baran Korkmaz… O kadar yakın olduğum gazeteci arkadaşıma rağmen onların bana vebalı gibi muamele göstermesine rağmen senin çıkıp; ’Evet tanıyorum kardeşim! Çok da severdim! ’ demen büyük yürek! Sağ olasın” sözleriyle telefon açtığını belirtti.

Sevilay Yılman'ı 'şoka sokan' ses kaydı

Yurt dışında ne yaptığı belli olmayan Korkmaz’ın, Veyis Ateş tarafından 10 milyon euro ile kendisine şantaj yapıldığını ve buna dair ses kaydı dinlettiğini belirten Yılman, tamamını dinlemediği ses kaydı için “Şoka girdim. İnanamadım.” şeklinde konuştu.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı da, firari Sezgin Baran Korkmaz’ın kendisini aradığını söyleyerek bazı iddialarda bulunmuştu. Korkmaz'ın, kendisine Veyis Ateş'le ilgili tehdit, şantaj iddialarını kanıtlayabilecek bir bant kaydının bulunduğunu söylediğini kaydeden Altaylı'nın açıklamaları, Yılman tarafından desteklenmişti.

Fatih Altaylı'nın Sezgin Baran Korkmaz yalanı

İş arkadaşları Veyis Ateş aleyhindeki tehdit, şantaj iddialarıyla ilgili kavgalı olduğu Yılman ile ağız birliği yaparak firari Sezgin Baran Korkmaz ile görüştüğünü söyleyen Fatih Altaylı'nın yalanı elinde patladı.

Sezgin Baran Korkmaz’a ulaştıklarını söyleyerek, Korkmaz'ın ifadelerini aktaran Odatv, istemeden de olsa Altaylı'nın yalanını ortaya çıkardı. Odatv'nin "Konuşmama kararı mı aldınız?" şeklindeki sorusuna Korkmaz, Fatih Altaylı detayını gözden kaçırarak sadece Sevilay Yılman'a konuştuğunu aktardı.

"Bir Sevilay'a konuşmuştum..."

Korkmaz, "Hayır bundan sonra değil zaten konuşmuyordum. Bir Sevilay'a konuşmuştum zaten onun dışındakilerin hepsi... Konuşmayacağım kardeşim artık..." cevabını verdi. 

'Akılları sıra' cümlenin geri kalanını silerek uyanıklık yapmaya çalışan Odatv, yaptığı haberle; kavgalı oldukları halde, Veyis Ateş'e karşı aynı yerde buluşarak aralarında 'al takke ver külah' yapan Yılman ve Altaylı'nın yalanını ortaya çıkardı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ali

Akit editörü bu haberde neyi amacladin anlamadım veyis ateş gibi gazeteci nimi savunuyorsun dilipak hocanın bu konuda yorumunu bekliyoruz
 • Yanıtla

Vatandas

Altaylida biraz şeref varsa ,serefsizlikle suçlayıp istifa etmek zorunda bırakılan ateş gibi istifa eder
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23