• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Netflix'in ahlaksız teklifini reddetmişti! Özlem Balcı yeni işini açıkladı

Netflix'ten aldığı dizi teklifini ahlaksız sahneleri nedeniyle kabul etmeyen TRT'nin Seksenler dizinde rol alan Özlem Balcı yeni işini açıkladı.

Yeniakit Publisher
2022-05-11 20:14:00 -
Netflix'in ahlaksız teklifini reddetmişti! Özlem Balcı yeni işini açıkladı

 Recep Yeşil  İstanbul 

10 yılı aşkın süredir TRT ekranlarında yayınlanan Seksenler yapımında rol alan Özlem Balcı, açıklamalarda bulundu. Balcı, oyunculuğun dışında organizatörlüğe adım attığı ifade etti. Özlem Balcı, "Oyunculuktan organizatörlüğe adım attım. Yeni işimin başlangıcını memleketim Muğla'dan yapacağım. Hacı Ali Konuk ve Ece Mumay'a sizin vesilenizle bir kez daha teşekkür ederim." dedi.

Netflix'in ahlaksız teklifini reddetmişti

Özlem Balcı, geride bıraktığımız aylarda ABD menşeli olan ahlaki terörizmin öncü projesi Netflix'ten aldığı teklifi reddettiğini açıklamıştı. Ahlaksız sahneler nedeniyle gelen rolü elinin tersiyle iten başarılı oyuncu "Ciddi bir meblağ teklif edilmesine rağmen reddettim. O filmi benim babam abim izleyecek yarın öbür gün çocuğum olursa o izleyecek belki evleneceğim kişi hoşlanmayacak. Oyuncu arkadaşlarım beni linç edebilir profesyonel olmadığımı da söyleyebilirler. Bu benim tercihim herkes işine baksın." ifadelerini kullanmıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23