Neslican Tay hayatını kaybetti

Sosyal medyada kanser hastalığına karşı uzun süredir verdiği mücadele ile tanınan 20 yaşındaki Neslican Tay, hayatını kaybetti.

20 Eylül 2019 Cuma 22:20
Neslican Tay hayatını kaybetti

Türkiye'nin kansere karşı verdiği mücadeleyle tanıdığı 20 yaşındaki Neslican Tay, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Eylül 2019 Cuma 22:20

YORUM YAZ

  • NakiddinNakiddin1 ay önce
    Allah rahmet eylesin, ağırlaşması hayra alamet değildi zaten çok üzücü.
  • KerimKerim1 ay önce
    Siyaset, görüş farklılıkları, kalp kırıklıkları o kadar boş ki. Şu kısacık ömürde kalp kırmayalım, iyi olalım. Bakın bu kıza, yaptıklarını bıraktı sadece herkes gibi. Allah rahmet eylesin. Nurlar içinde yatsın.
  • ErdalErdal1 ay önce
    Allah rahmet eylesin.. Allah ona mücadele gücü verdi , savaştı.. Lakin savaşı bugün kaybetti, bı kız babasi olarak çok üzüldüm.. Allah anne babasına ve tüm sevenlerine sabır versin.. Ateş düştüğü yeri yakarmis..Mekanın cennet olsun annesinin babasının küçük kızı..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ekim 2019