• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Murat Kurum mal varlığını paylaştı

Yeniakit Publisher
2024-02-27 00:03:00 -

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum katıldığı canlı yayında mal varlığını paylaştı.

AK Parti ve Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, katıldığı bir canlı yayında mal varlığını kamuoyuyla paylaştı. Kurum, "Ankara'da ve İstanbul'da evimiz var, 1 tane arabamız var, biraz da borcumuz var. Mal varlığımız bu." dedi.

31 Mart'taki yerel seçimlere az bir zaman kala belediye başkan adaylarının seçim kampanyaları da hız kesmeden devam ediyor. Miting ve canlı yayınlara çıkan adaylar, projelerini anlatıyor. Geçtiğimiz günlerde ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP'nin yeniden aday gösterdiği Mansur Yavaş, mal varlığını kamuoyuyla paylaştı. Bugün ise İBB Başkan adayı Murat Kurum, katıldığı canlı yayında mal varlığını açıkladı.

"Çekinecek bir şeyimiz yok"

Kurum, canlı yayında "Mansur Yavaş mal varlığını açıkladı. Siz de açıklayacak mısınız?" sorusuna yanıt vererek, "Açıklarız. Yani zaten şöyle... Biz düzenli olarak mal varlığını açıklıyoruz, bakanlıklara vesaire. Çekinecek bir şeyimiz yok." yanıtı verdi.

"Biraz borcumuz var"
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Murat Kurum, açıklamasının devamında mal varlığını kalem kalem sayarak, "Ankara'da evimiz var, İstanbul'da evimiz var, 1 tane arabamız var. Biraz da borcumuz var. Mal varlığımız bu. Ev aldığımız için o eve olan borcumuz var. 2 yıl daha borç ödeyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ay Yıldız

Mal varlığını söylesen ne söylemesen ne

ASABI

Işte Adamın dibi bu Bravo işte helal çalışan insan isteseydi dünyayı yerdi Ama Allah'tan korktu milletini sevdi yetim hakkı yemedi Öksüz Hakkı yemedi garip hakkı yemedi fakir fukaranın hakkını yemesi Allah yolunu açık eylesin
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23