• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Muhabirin o sorusu üzerine Trump’ın nutku tutuldu!

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Jr. Trump, katıldığı konferansta bir muhabirin sorusu karşısında nutku tutuldu. Soruya cevap veremeyen Trump, başka bir muhabire dönerek soru sormasını bekledi.

Yeniakit Publisher
2020-08-14 16:26:00 -

Beyaz Saray’da düzenlenen basın toplasında ABD Başkanı Trump’a sorulan bir soru başkanın sessiz kalmasına neden oldu. Gazetecinin "3.5 yılın ardından Amerikan halkına söylediğiniz yalanlardan dolayı pişman oldunuz mu" sorusu karşısında nutku tutulan Trump, cevap verilmesi ısrarının ardından başka bir gazeteciye söz hakkı verdi. Görüntüler kameralara yansırken Trump’ın yüz ifadelerinin değişmesi ilginç anlara neden oldu.

Pişman mısınız?

Basın toplantısında ABD Başkanı Trump’a sorular sorulduğu sırada söz hakkı alan gazeteci HuffPost muhabiri S.V. Date Başkan Donald Trump'a, "Sayın Başkan, 3 buçuk yılın ardından Amerikan halkına söylediğiniz tüm yalanlardan dolayı pişman mısınız" sorusunu direk sorunca Trump önce cevap veremedi. Bir süre sonra Trump’ın “Neyden pişman mıyım?” sorusuna gazeteci S.V. Date, “Tüm yalanlardan, tüm sahtekarlıklardan” dedi. Bir anda yüz ifadesi değişen Trump, soruyu cevapsız bırakarak başka bir gazeteciye söz hakkı vererek sorulan soruyu cevapsız bırakmış oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hayrettin Hatunoğlu

Keşke bizim de böyle gazetecilerimiz olsa. Keşke bizim de ABD'de de ki bir demokrasimiz olsa.
 • Yanıtla

vatan haini o gazateci

başkana oyle soru sorulur mu?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı