MSB açıkladı! İkinci görüşmeler sona erdi

Milli Savunma Bakanlığı, Türk ve Yunan heyetleri arasındaki teknik düzeydeki görüşmelerin ikincisinin sona erdiğini açıkladı.

20 Haziran 2019 Perşembe 16:32
MSB açıkladı! İkinci görüşmeler sona erdi

Milli Savunma Bakanlığından, Türk ve Yunan heyetleri arasında teknik düzeydeki görüşmelerin ikincisinin tamamlandığı bildirildi.

Bakanlık'tan yapılan açıklamada, iki ülke heyetleri arasındaki teknik düzeydeki görüşmelerin ikincisinin sona erdiği belirtildi.

Görüşmelerin yapıcı bir ortamda gerçekleştiği vurgulanan açıklamada, "İki ülke arasında uygulanabilecek Güven Artırıcı Önlemler ve Ege Denizi'nde iş birliğini artırmaya yönelik alınabilecek tedbirler görüşüldü." ifadesine yer verildi.

Bir başka açıklamada ise Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın, Yunanistan Heyet Başkanı'nı Milli Savunma Bakanlığında kabul ettiği belirtildi.

Güven Artırıcı Önlemler ve Ege Denizi’nde iş birliğini artırmaya yönelik alınabilecek tedbirleri görüşmek üzere, iki ülke heyetleri ilk görüşmeyi Atina'da yapmıştı.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Haziran 2019 Perşembe 16:32

YORUM YAZ

  • fatih sultan mehmetfatih sultan mehmet1 ay önce
    Fuhuş mafyası olan mafyalar milletin kızını genelevde kullanıyor, fakat bu teröristlere nedense birşey yapılmıyor, herkes biliyor bunlar mafya, herkesin kızı kardeşi tehlikede. artık bu genelevi rezelliği kalksın.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Temmuz 2019