• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Milyonlarca insan bunu tüketiyor ama... Canan Karatay'dan ezber bozan çıkış: Sakın yemeyin, tiroidi bozuyor ve...

Prof. Dr. Canan Karatay spor yapanların ve diyet yaparak kilo vermek isteyenlerin favorisi olan besin için 'at yiyeceği sakın yemeyin' dedi. Faydasından çok zararı olduğunu açıklayan Karatay, önemli uyarılarda bulundu.

Yeniakit Publisher
2022-05-23 18:12:00 -
Milyonlarca insan bunu tüketiyor ama... Canan Karatay'dan ezber bozan çıkış: Sakın yemeyin, tiroidi bozuyor ve...

Sporcuların ve diyet yapanların formda kalmak sıklıkla tükettiği yulafla ilgili Prof. Canan Karatay ezber bozan açıklamalar yaptı. Diyet yapanların favorisi olan yulaf lapası ve yulafı hedef alan Profesör Canan Karatay sanıldığının aksine yulafın sağlıklı olmadığı için tüketilmemesi gerektiğini belirterek sakın yemeyin dedi.

Yulaf tiroidi bozuyor ve kilo aldırıyor

GZT’den Ümmü Gülsüm Durmuş'a konuşan Karatay özellikle diyet yapanların beslenme listesine eklenen yulafa sıcak bakmadığını ifade etti. Karatay yulaf için troidi bozarak kilo vermek yerine kilo aldırdığını söyledi.

Yulaf için insan besini değil diyen Karatay atları beslemek için kullanılan yulafın gluten deposu olduğunu ve insan metabolizmasına zararlı olduğunu belirtti.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kamil

Canan hanım yokken bostanlar iş yapsın cebimiz dolsun moduyla tereyağ et sakatat yemeyin diye yerel tv lerde satış görevlileri Canan hanım yurda gelip doğruları söyleyince şapkaları düştü hanımın tüm söylediklerine herkes güven duyuyor helal olsun

Okur

Şimdiye dek her dediğinin tersi çıktı. Hala doktorculuk oynuyor. Gerçi halka böyle biri lazım.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23