Metin Bozkurt kimdir? Metin Bozkurt saldırıya mı uğradı?

İYİ Parti kurucularından Metin Bozkurt, İstanbul Beylikdüzü’nde 8 kişilik bir grubun saldırısına uğradı. Metin Bozkurt kimdir? Metin Bozkurt sağlık durumu nasıl?

20 Haziran 2019 Perşembe 16:08
Metin Bozkurt kimdir? Metin Bozkurt saldırıya mı uğradı?

İYİ Parti kurucularından Metin Bozkurt, İstanbul Beylikdüzü’nde 8 kişilik bir grubun saldırısına uğradı. Metin Bozkurt kimdir? Metin Bozkurt sağlık durumu nasıl?

Saldırının ortaya çıkan görüntülerinde sekiz kişilik bir grubun Metin Bozkurt’u darp ettiği görülüyor. Saldırı sonrası yüzünden ağır şekilde yaralandığı görülen Bozkurt’un hastanede tedavi altına alındığı belirtildi. İP İstanbul İl Teşkilatı kurucularından olan Metin Bozkurt, 23 Haziran Seçim sürecinde Ekrem İmamoğlu için çalışmalarını sürdürüyordu. 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Haziran 2019 Perşembe 16:08

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Temmuz 2019