• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Meral Akşener'den Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'na ağır gönderme

Eski başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski bakan Ali Babacan'la ilgili değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Erdoğan'a nankörlük içeriden yapıldı" dedi.

Yeniakit Publisher
2019-08-13 09:38:00 -
Meral Akşener'den Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'na ağır gönderme

İYİ Parti lideri Meral Akşener, eski AK Partili Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun yeni parti hazırlıklarını değerlendirdi.

Habertürk'e konuşan Akşener'in açıklamalardan satır başları şöyle:

Erdoğan'a nankörlük içeriden yapıldı

Sayın Erdoğan, son seçim sonuçlarını farklı okuyor; kendisine ihanet edildiğine inanıyor. Kendisini Türkiye'nin babası gibi görüyor ve 'O kadar çok iş yaptım, o kadar emek verdim, kıymetini bilmediler' diye hayıflanıyor. Beka üzerinden tutturulan dil de onun karşılığıydı. Kendini baba gibi gördüğü için hizmetlerinin kıymetini bilmeyen herkesi 'nankör' diye değerlendiriyor. Ama kendisine nankörlük yapan biz değiliz, çünkü biz çok uzaktayız. Erdoğan'a nankörlük içeriden yapıldı. Asıl içeriden nankörlük yapanlara ne diyecek?

CHP ve İYİ Parti zamanında seçimden yana

Ben de Sayın Kılıçdaroğlu da seçimin zamanında olmasından yanayız. Sayın Kılıçdaroğlu ile de uyumlu bir politika izliyoruz.

Ölümüne ittifak değiliz

Bizden yanlış gelmez, ama CHP ile de ölümüne ittifak sisteminde değiliz. İkimiz farklı partileriz. İkimizin yoğurt yemesi farklı, ama iş yol yürüme konusuna gelince birlikte yürürüz.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Telaşlanma Hanımefendi!

Koltuğunuzda daha bir yıl rahat rahat oturun. Erken seçimden sonra Davutoğlu, MHP'yi de, İyi Parti'yi de layik olduğu partiler mezarlığına gömecek. Liderliğin şimd bir yıl daha tadını çıkarın. Davutoğlu varken MHP ve Iyi Partiye ne gerek var? Silineceğini bildiğinden hemen U dönüşü yapıp Davutoğlu'na saldırıya geçmiş. Ne yapsalar boş. Göklerden gelen bir haber var. Davutoğlu köklerinizi temizlemeye geliyor.
 • Yanıtla

Osman K.

Bacım çok zekisin. Oligarşik ve hanedan yapısı nedeniyle akpartinin çökmekte olduğunu biliyorsun ve akpartinin yıpranmasının devamı için de abdullah gül, ali babacan ve ahmet davutoğluna saldırıyorsun. Zekice bir taktik. Ama çok geç. Reiste sende hepiniz sandıkta gömüleceksiniz. İşte biz de buna mecburuz.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı