• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Magazinciler akın etmişti... Toplanan bağış paralarıyla sırra kadem bastılar!

Gençlerin eğitimine destek veren Umudum Olur musun? derneğine bağış yapacağını açıklayan Mood Ödül Töreni yetkililerinin, magazincileri kandırdığı iddia edildi. Törende satılan eserlerin parası yerine ulaştırılmadı. Geceyi sunan Azra Akın,"Kandırıldık" dedi. Dernek yöneticileri ise, töreni düzenleyenler hakkında gerekli yasal süreci başlattıklarını açıkladı.

Yeniakit Publisher
2021-10-17 20:35:00 - 2021-10-18 00:32:11
Magazinciler akın etmişti... Toplanan bağış paralarıyla sırra kadem bastılar!

8. Mood Ödül Töreni'nde büyük bir skandala imza atıldı. 21 Eylül'de gerçekleşen geceyi organize eden Burak Akan, törende Umudum Olur musun? adlı derneğe bağış yapılacağını açıklamışlardı. Törende satılan eserlerin parasının yerine ulaştırılmadığı ve Dernek Başkanı Azra Akın'ın ise isyan ettiği öğrenildi.

Geceyi düzenleyenler ortadan kayboldu

Günaydın'da yer alan habere göre, 21 Eylül'de gerçekleşen geceyi organize eden Burak Akan, törende Umudum Olur musun? adlı derneğe bağış yapılacağını açıkladı. Magazinciler, geceye katılımlarıyla destek verdi. Arzum Onan'ın bir heykelinin 100 bin TL'ye, Nurgül Yeşilçay'ın resminin ise 50 bin TL'ye satıldığı açıklandı. Yapılan bağışlar derneğe ulaşmadı. Törenin ardından geceyi düzenleyenler ortadan kaybolduğu iddia edildi.

"İnandık ve kandırıldık"

Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı olarak sahneye çıkan Azra Akın, "İnandık ve kandırıldık, çok üzgünüm" derken, diğer sunucu Mustafa Üstündağ ise "Destek olmak için geceye katıldım. Olanlara çok üzüldüm" dedi. Dernek tarafından yasal sürecin başlatıldığı açıklandı. Umudum Olur musun? Derneğinin yönetim kurulu üyesi ve iletişimden sorumlu Yasemin Kök, yaptığı yazılı açıklamada töreni düzenleyenler hakkında gerekli yasal süreci başlattıklarını belirtti.

Magazinci isimler akın etmişti

Çağla Şikel, Nurgül Yeşilçay, Arzum Onan, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, Ayşegül Cengiz, Gamze Süner Atay, Engin Çağlar, Müft Can Saçıntı, Kamuran Akkor, Manga, Ceyhun Yılmaz ve Hakan Gence gibi pek çok isim geceye katılmışlardı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

aynen böyle

Bu işler bunların işi değil bir zamanlarda yine bazı artisit ve şarkıcıların löseve yardım kampanyaları bağış toplamları olmuştu ama sonuç lüks otellerin masrafları ile yöneticilerin boşunamı bu kadar koştuk bizimde hakkımız var olayı ile bitmişti
 • Yanıtla

Herşey çok dandik olacak ha ha haaaa

Ha ha haaa bunlar Seküler ve de Laik Sanatçılar ve Ajans oluyor ha ha haaa ! Alayinız tokatçı,Alayınız üçkağıtçı
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23