• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Magazin dünyası irin çukuruna döndü! Can Yaman bu kez "İsrailli kadına söyledikleriyle" gündemde!

Bir İsrailli turiste, "Gel, dudak ver" diyen kişinin görüntüsü sosyal medyada infiale neden oldu. Görüntüdeki kişinin Can Yaman olduğu iddia edildi. Can Yaman, dün de İspanyol bir kadına yönelik sözleriyle gündemdeydi.

2019-12-04 16:40:00 - 2019-12-04 17:07:58

Kimin, kiminle, nerede, ne yaptığının belli olmadığı magazin dünyasında yine Can Yaman'ın skandalı gündeme geldi. Dün, İspanyol bir kadına verdiği cevapla gündeme gelen Can Yaman, bu gün de İsrailli bir kadına sulandığı iddia edilen görüntülerin yayınlanmasıyla tepki çekti.

İspanyol kadına skandal sözler

Geçtiğimiz hafta davet üzerine gittiği İspanya'da soruları cevaplayan Can Yaman, "Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?" diyen kadına verdiği cevap sosyal medyanın gündemine oturdu. Çevirmen aracılığıyla soruya duyan Yaman, "Arka odaya geçelim, kanıtlayayım" cevabıyla çevirmeni bile şaşkına çevirdi.

"İsrailli kadına sulandı" iddiası

İspanyol kadına verdiği cevapla konuşulan Can Yaman'ın "bir videosu daha" ortaya çıktı. Can Yaman olduğu iddia edilen videodaki kişi bir kadına "Bana bana, dudak dudak, bana bir dudak ver gel" diyor. Karanlık olan görüntülerdeki kişinin Can Yaman olduğu iddia edildi.

Skandal hareketleriyle gündemden düşmeyen kişilerin gençlere numuneyi imtisal olarak gösterildiği magazin dünyasının ne gibi pislik olaylarla dolu olduğu da, sadece iki günlük bu hadiselerle gözler önüne serilmiş oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hatice

Bu kim ya gundemde kalmak icin cok para kazanmak icin yapiyor bunu aslinda bildigimiz kadar hukuk mezunu birisiymis ama adam kadin gibi vucudunu sergiliyor menejerleri kimse ona uyuyorlar
 • Yanıtla

Polat

Dagdan kestim kereste alan veren memnun biri bizi gazikliyor
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23