• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kuruluş Osman bu hafta neden yok?

Kuruluş Osman dizisi kasım ayından bu güne yayınlanan 6 bölümüyle geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Selcan Hatun ve Abdurrahman Alp'in diziye geri dönmesi izleyicinin diziye merakını daha da artırdı. Diziyi izleyen milyonlarca kişi henüz 7. bölüm fragmanını izleyememenin endişesini yaşıyor. Milyonlarca kişi “Kuruluş Osman 7. bölüm neler yaşanacak?” , “Kuruluş Osman neden yok?” gibi soruların cevabını araştırıyor. İşte, merak ettiğiniz “Kuruluş Osman bu hafta neden yok?” sorusunun cevabı.

Yeniakit Publisher
2019-12-30 11:06:00 - 2019-12-30 11:28:26
Kuruluş Osman bu hafta neden yok?

Kuruluş Osman dizisi kasım ayından bu güne yayınlanan 6 bölümüyle geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Diziyi izleyen milyonlarca kişi henüz 7. bölüm fragmanını izleyememenin endişesini yaşıyor. Milyonlarca kişi “Kuruluş Osman 7. bölüm neler yaşanacak?” , “Kuruluş Osman neden yok?” gibi soruların cevabını araştırıyor. İşte, merak ettiğiniz “Kuruluş Osman bu hafta neden yok?” sorusunun cevabı.

Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde çekilen Kuruluş Osman büyük ilgi görüyor. Dizinin yayınlanan 6. bölümü büyük heyecana sahne oldu. Ancak dizinin bir sonraki bölümüne ait fragman yayınlanmadı. Peki, Kuruluş Osman bu hafta neden yok? 

Selcan Hatun obaya döndü

Kuruluş Osman dizisinin 6. bölümünde obaya Selcan Hatun dahil oldu. Selcan Hatun’un obaya gelmesi bir kesimin yüzünü güldürürken bir kesim bu olaydan memnun olmadı. Kayı obası kadınlarının kilim dokuma konusunda daha hassas olmalarını isteyen, eski günlere anlatan Selcan Hatun özellikle Zöhre Hatun’un keyfini kaçırdı. Osman Gazi ise Selcan Hatun’dan Bala Hatun’u kendisine istemesini rica etti. Dizinin son bölümünde ise hastalığı nedeniyle Kayseri’de tedavi olan Ertuğrul Gazi obaya haberci gönderdi. Haberci Ertuğrul Gazi’nin yokluğunda obada Dündar Bey’in söz hakkına sahip olacağını ve evlatlarının amcalarına biat etmeleri gerektiğini belirtti. 

Kuruluş Osman bu hafta neden yok?

Yayınlanan 6. bölümün ardından dizinin hayranları bir sonraki bölümü heyecanla beklemeye başladı. Ancak yeni hafta başlamış olmasına rağmen 7. Bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fragmanın yayınlanmamış olması nedeniyle milyonlarca kişi internette “Kuruluş Osman bu hafta var mı?” sorusunun cevabını araştırmaya başladı. 1 Ocak Çarşamba günü Kuruluş Osman yayınlanmayacak. Yeni yıl nedeniyle Kuruluş Osman’ın 7. bölümünün 8 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanması bekleniyor.

 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı