• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

"Koronavirüs devrim yapacak" diyen Soros Trump'ı hedef aldı: Yaşam savaşı veriyor!

Karanlık ilişkileriyle bilinen küreselci milyarder George Soros, ABD Başkanı Donald Trump'ı hedef aldı. "Geçici bir fenomen" olarak tanımladığı Trump'ın Kasım ayındaki seçimlerde sandığa gömüleceğini ve seçimden sonra hesap vereceğini söyledi.

Yeniakit Publisher
2020-08-12 22:55:00 - 2020-08-12 23:01:57
"Koronavirüs devrim yapacak" diyen Soros Trump'ı hedef aldı: Yaşam savaşı veriyor!

Dünyadaki birçok ülkeyi karıştırmasıyla bilinen, Türkiye'de ise Gezi Kalkışması'nı finanse eden karanlık güçlerin maşası George Soros, ABD Başkanı Donald Trump'ı hedef aldı. Trump'ı 'geçici bir fenomen' olarak nitelendiren Soros, Kasım ayındaki ABD seçimlerinde Trump'ın sandığa gömüleceğini ve seçimden sonra hesap vereceğini ifade etti.

İtalyan La Repubblica gazetesine konuşan George Soros, Kasım ayındaki ABD seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu ve Trump'ın seçimi kaybedeceğini öne sürdü. 

"Trump yaşam savaşı veriyor"

Soros, Trump'ın çok büyük bir tehlike olduğunu söyledi ve "Trump'ın geçici bir fenomen olduğundan eminim, umarım kasım ayında gider" dedi.

Sözlerinin devamında dikkat çeken ifadelerde bulunan Soros, "Trump yaşam savaşı veriyor ve iktidarda kalmak için her şeyi yapacak" diye konuştu.

"Yargılanacak"

Trump'ın anayasayı ihlalden sorumlu tutulacağını söyleyen Soros, Trump'ın yargılanabileceğini ifade etti.

Koronavirüsü 'devrimci' ilan etti

Kovid-19 ile ilgili açıklamalarda da bulunan Soros, koronavirüs pandemisini "2'nci Dünya Savaşı'ndan sonra hayatımdaki en kötü kriz" olarak yorumladı.

Pandemiyi 'olsalılıklar yelpazesinin normal zamanlardan çok daha geniş olduğu devrimci bir an' olarak tanımlayan Soros, "İnsanlar şaşkın ve korkmuş durumda. Kendileri ve dünya için kötü şeyler yapıyorlar" ifadelerini kullandı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

abdrhman

korona virüs bu bill gates ve sorosun icat ettiği virüs. istedikleri dünyada kaos olmasıydı. fakat istedikleri kadar olmadı. BİLİM ADAMLARINA DUYURULUR korona bildiğimiz grip enfeksiyonudur. asırlardır var ve bitmeyecektir. çünkü grip enfeksiyonu demek vücudun kendi içindeki pislikleri temizleme olayıdır. senede veya 2 senede bir muhakkak temizlik yapar. çaresi hastalık esnasında bol bol günde 5-6 su bardağı nane limon ıhlamur kaynatıp için. en az 8 gün sonra daha rahat pisliği atarsınız. bu yaşlılarda biraz daha ağır geçer. eğer insanlar grip yani korona olamazlarsa o pislik vücut içinde birikir ya kanser yapar ya başka bir hastalık yapar. yani koronasız grip enfeksiyonsuz yaşam yoktur.
 • Yanıtla

.....

soros sen bir geber kurban kesecem insAllah
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı