• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kime hizmet ettikleri bir kez daha tescillendi: Fox TV'den skandal sansür!

Amerikan sermayeli Fox TV yine bir skandalla daha gündem oldu. Türkiye'ye karşı yürütülen operasyonların medyadaki tetikçiliğini üslenen Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisinde "Amerikalılar" ifadesine sansür konuldu.

2020-01-27 18:53:00 -

Türkiye’ye karşı yürütülen operasyonların medya tetikçiliğini üstlenen ve özellikle Fox Ana Haber’de Fatih Portakal üzerinden algı operasyonu yürüten Amerikan sermayeli Fox TV "pes" dedirten bir sansürle gündeme geldi. Fox TV’de yayınlanan Savaşçı dizisindeki bir sahnede "Kopuz Albay’ın bir teröristin dövdüğü sırada "Amerikalılara yardım eden bir teröristi dövüyor" sözlerinde "Amerikalılar" ifadesinin sansürlenmesi tepkiyle karşılandı. Bu skandalla birlikte Amerikan sermayesiyle finanse edilen Fox TV’nin sahibine laf ettirmediği bir kez daha gözler önüne serildi.

Emperyalizmin kanalı

Fox Tv haber sunucusu Fatih Portakal Türkiye'nin milli çıkarları hedef alarak Türk askerine işgalci Türkiye'yi ise emperyalistlikle suçlamıştı. Öldürülen teröristler için rahmet dileyen Fatih Portakal, Türk askerine işgalci demişti. ABD merkezli Fox'un çalışanı Portakal, ABD'nin desteklediği Hafter'in hayalini suya düşürecek olan tarihi Libya anlaşmasıyla ilgili Türkiye'ye cephe almıştı. Türkiye'ye alçakça iftiralar atan Portakal'ın tarihi sömürgecilik ile dolu olan ABD'ye karşı ise tek cümle kullanmamıştı.

Sosyal medyadan tepki yağdı

Amerikanın sesi olduğu bir kez daha tescillenen Fox TV'nin bu skandalı sosyal medyada büyük tepkiyle karşılandı. İşte o tepkilerden bazıları;

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gençtürk

chp lilerin en çok seyrettiği kanal.Boşuna bu kanalı sevmiyorlar.
 • Yanıtla

Ekrem

Dikkatinizi çekerim devlete de çağrımdır fok denen kanal zümrüdüanka yı piyasaya sürdüler savaşçı denen yasak elma denen sizce Türkiyem kapatılan fetonun kanallarından bir farkı varmı yasak elmayla aileyi parçalamak savaşçıyla tekrar devleti ele geçirmek zümrüdüankaYla bütün hain fetoculara msj vermektir devletimiz uyanık olsun demiyorum bunlara müdahale edilsin ayrıca çukur babil denen.. Tekrardan milletimizin başı sağolsun devletimiz varolsun
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı