THY- Euroleague

Khabib sakat bıraktı! McGregor 1 aylık rapor aldı

Müslüman boksör Khabib Nurmagomedov'un perişan ettiği Conor McGregor, yaklaşık 1 ay karma dövüş müsabakalarından uzak kalacak.

11 Ekim 2018 Perşembe 13:33

Müslüman boksör Khabib Nurmagomedov’un ağır hasarlı bıraktığı İrlandalı boksör Conor McGregorUFC tarafından 1 ay zorunlu istirahate ayrıldı.

1 ay zorunlu olarak dinlenecek

Karma dövüş sanatları hafif sıklet unvan maçında Khabib Nurmagomedov'un ağır üstünlük kurduğu İrlandalı Conor McGregor'a 1 ay zorunlu istirahat verildi. UFC yönetimi tarafından yapılan açıklamada, McGregor'un ilgili sağlık kriterlerini henüz karşılayamadığı belirtildi.

McGregor'un ayrıca tam anlamıyla iyileşme sürecini atlatana kadar dövüşmesi yasaklandı. İrlandalı dövüşçü, 28 Ekim 2018 tarihinden sonra yapılacak maçlarda ringe çıkabilecek.

Öte yandan maçın ardından Conor McGregorun ekibinin üzerine atlayarak arbede çıkaran Khabib Nurmagomedov'a 250 bin pound para cezası verilmesi gündemde.

Günün Özeti

Haber Tarihi: 11 Ekim 2018 Perşembe 13:33

YORUM YAZ

 • Oflu Yorumluyor ...Oflu Yorumluyor ...2 ay önce
  Khabib dene zat , para için dövüşüyor.Dinimizde , kendine ve karşısındakine para için , şan ,şöhret için zarar vermek helal mi ? Khabib denen şahıs , maalesef kendimize tuttuğumuz yanlış istikameti temsil ediyor.Müslümanların ismi , insallığın refah düzeyini arttıran , yaşamı kolaylaştıran ve güzelleştiren teknik icatlarla , sanatla ,bilimle ve doğru dürüst sportif başarılarla anılması gerek.İslamiyeti temsil etmek kimlere kalmış ! Yazık , çok yazık . Bu aslında nasıl bir oyunun içine çekildiğimizin apaçık bir ispatı.Anlayana !
 • rterte2 ay önce
  o vurdugun ele kurban olayım gavura vurur gibi vurdu bide gavur oldugunu ögrenince şova kaçtı biraz.....:D
 • MilletMillet2 ay önce
  Vah vah cınım benim
 • bozerenbozeren2 ay önce
  böyle bir spor olmaz olsun. neresi İslama uygun bunun? ..
 • SelamiSelami2 ay önce
  O KIRILASI ÇENENİ TUTACAKTIN. ŞİMDİ ŞEYY GİBİ AĞLANMAYA UTANMIYOR MUSUN.???
 • Yunus16Yunus162 ay önce
  SPOR MU BU???

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Aralık 2018