Kepeze yeni ASM

Kepez Belediyesi, Türkan Erdoğan Atabeyli Aile Sağlık Merkezi’ni (ASM) Emek Mahallesi’nde açıyor.

12 Şubat 2019 Salı 13:24
Kepeze yeni ASM

Kepez Belediyesi, Türkan Erdoğan Atabeyli Aile Sağlık Merkezi’ni (ASM) Emek Mahallesi’nde açıyor.


Kepez Belediyesi ve hayırsever işbirliği ile inşa edilen Türkan Erdoğan Atabeyli Aile Sağlık Merkezi’nin yapımı tamamlandı. Emek Mahallesi 2191 sokaktaki Aile Sağlık Merkezi, 14 Şubat Perşembe saat 11.00’da düzenlenecek törenle hizmete açılacak. Türkan Erdoğan Atabeyli Aile Sağlık Merkezi’nde 6 doktor görev yapacak. Kepez Belediyesi’nin katkıları ile ilçeye bugüne kadar 11 Aile Sağlık Merkezi kazandırıldı.


Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Doktor da sağlıkta Kepez’in mahallelerine daha yakın olsun diyerek, çıktığımız yolda akıllı hastaneden diş hastanesine, aile sağlık merkezlerinden belediye sağlık merkezine kadar belediyecilik hizmetlerinde örnek teşkil edecek çok sayıda hizmeti ilçemize kazandırdık” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Şubat 2019 Salı 13:24

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Ekim 2019