• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kemal Kılıçdaroğlu'nun TÜİK şovunu CHP'li Tanju Özcan ifşa etti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından TÜİK binasına yaptığı 'baskın' şovu, CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından ifşa oldu.

Yeniakit Publisher
2021-12-04 00:47:00 - 2021-12-04 12:56:33
Kemal Kılıçdaroğlu'nun TÜİK şovunu CHP'li Tanju Özcan ifşa etti!

 yeniakit.com.tr 

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun TÜİK binası önünde yaptığı şovu patlattı.

Kılıçdaroğlu TÜİK binasını bastı!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre kasım ayı enflasyonu aylık yüzde 3,51, yıllık yüzde 21,31 arttı. Verilerin açıklanmasının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yanına topladığı heyeti ile birlikte devlet kurumunu adeta basmaya gitti. Siyasetin ve devletin kaidesinden habersiz bir şekilde, TÜİK binasına giriş yapmak isteyen CHP Lideri randevusuz olduğu için içeri alınmadı.

Devlet kurumu üzerinden siyasi rant sağlamaya çalışan Kılıçdaroğlu, TÜİK binası önünde açıklama yaparak basın mensuplarının önünde şov yaptı.

CHP'li Tanju Özcan, şovu ifşa etti

Kılıçdaroğlu’nun TÜİK binasına zorbavari bir şekilde yapmak istediği giriş engellenirken CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın paylaşımı yapılan şovu ifşa etti.

CHP’li Özcan, sosyal medya hesabından 2 hafta önce TÜİK Başkanı Sait Erdal Dinçer’i ziyaret ettiğini belirterek, Dinçer'in kendisine yaptığı açıklamayı paylaştı.

Özcan, paylaşımında, "2 hafta önce TÜİK başkanını Bolu ile ile ilgili bir konu için ziyaret etmiştim. O ziyarette kendisi bana 'genel merkez yetkililerinin kendisini hiç ziyaret etmemesinden yakınmış hatta davet ederlerse genel merkeze gelirim' demişti." ifadelerini kullandı.

Partisinin TÜİK binasına girişinin kasıtlı olarak engellendiğini iddia eden Kılıçdaroğlu'nun bugün yaptığı şov, saatler sonra, henüz iki hafta önce ziyaret gerçekleştirdiğini söyleyen kendi belediye başkanı tarafından ifşa oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ali

batik ssk genel muduru, batirdigi paralarin halkin vergileri oldugunu, rezil hastane koridorlarinda surundurup olumune sebep oldufu insanlarin bizzat halk oldugunu unutmus veya idrakten yoksun yapida .... anlasa 11 secimdir kafasina tokmak gibi vurup rezil olmasina ragmen abuk sabuk saplantili 12.secim istemezdi

saadet PekŞekers

TWEETİNİN DEVAMINI KOYMAYI UNUTMUŞSUNUZ Tanju ÖZCAN @tanjuozcanchp Bu sözlerden sonra bugün sayın Kılıçdaroğlu’na yapılan bu saygısızlığı kamuoyunun bilmesini istiyorum.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23