Kemal Kılıçdaroğlu'ndan flaş sözler: Ahmet Davutoğlu ile görüştüm, Ali Babacan ile...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni parti çalışmaları içindeki oldukları iddia edilen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski bakan Ali Babacan ile ilgili olarak, "Abdullah Gül ile arada konuşurdum. Davutoğlu'yla da defalarca Türkiye'nin sorunlarını görüştük. Babacan'la herhangi bir ilişkim yok" dedi.

16 Mayıs 2019 Perşembe 10:34
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan flaş sözler: Ahmet Davutoğlu ile görüştüm, Ali Babacan ile...

CHP lideri Kılıçdaroğlu, yeni parti kuracakları konuşulan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski bakan Ali Babacan ile olan ilişkisini açıkladı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile ilişkisine dair  şunları söyledi:

"Benim insanlarla ilişkilerim iyidir. Devlete hizmet eden herkese saygı duyarım. A partisi ile B partisi ile sohbet ederim. Düşüncelerim farklı olabilir ama saygı duyarım. Abdullah Gül tarafsızlığını koruyan bir Cumhurbaşkanıydı. Kendisiyle arada konuşurdum. Davutoğlu'yla da defalarca Türkiye'nin sorunlarını görüştük. Babacan'la herhangi bir ilişkim yok."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Mayıs 2019 Perşembe 10:34

YORUM YAZ

 • Özgür türkiye Özgür türkiye 6 gün önce
  Burda yorum yapanlar davutogluna salliyorsunuzda iyide sizde biliyorsunuzki tayyip erdoğan'in o partidetek otorite ve tek sözsöyleyici olduğunu davutoglunu göreve kim getirdi? Kılıçdaroğlu mu? ..
 • Samed AlbayrakSamed Albayrak7 gün önce
  görüşebilir canım ne var bunda , eskiden birbirlerini yiyordu unlar amabahçeli-reis de aynı şekildeydi bak şimdi iyi anlaşıyorlar. bahçeli reise neler neler söyledi unutul dumu bunlar
 • Bok yoluna giden niyaziBok yoluna giden niyazi7 gün önce
  Allah belanı versin pis kefere kaset ten çıkan melun
 • SofuoğluSofuoğlu7 gün önce
  Körler sağırlar, biri birini ağırlar.Hepsi aynı rotayı takip ediyorlar.
 • kuntakintekuntakinte7 gün önce
  Saygı duyduğunu HSYK üyelerine ve devlete karşı senin ve tebaanın eylem ve söylemlerindegördük ey aklını ve iradesini yasadışı örgütlere ve dış vesayete teslim etmiş şahıs adını bile anmak istemiyorumsaygısız herif akşam başka beyanat sabah tersi beyanat kıvır babam kıvır gerçi bu memlekete çeşitlilik açısından kıvırabilen zaanaatçılarda lazım yoksa doğru insanlar kıvırmayı beceremezler ahenk bozuluro kadar herkes işini yapmalı demi yani işini yapanı taktir etmek erdemliliktir biz takdir ediyoruz da işini yapamayanlar utansın bu utansın sözüm asla muhalefete veya kendini muhalefet yaptığını sanan iradesizlere değil muktedirat makamlarında oturanlara dır cambaza bakmamak gerek durmak yok yola devam etmek gerek
 • SelçukSelçuk7 gün önce
  Yeme bizi... Meydanlarda Cumhurbaşkanın anasına küfreden sen... Bahçeliye "kapak olsun" diyen sen.... İnsanlarla medenice geçiniyorsun öylemi!!!
 • OFLUOFLU7 gün önce
  Abdullah Gül, görevden ayrıldıktan ve Ak Parti karşısında tutum takındıktan sonra chp ve avanesi tarafından tarafsız denilerek parlatılmaya çalışılmaktadır. Madem Abdullah Gül tarafsızdı ve siz de bunu gayet iyi biliyordunuz da, Abdullah Gül görevde iken buna niye bu kadar hakaret ettiniz. Söylemediğiniz şeyleri bırakmadınız. Tabiii işinize nasıl geliyorsa öyle değil mi? Sizin için Ak Parti bir milim zarar görürse gerisinin hiç önemi yok. Nasıl olsa maddi açıdan durumunuz oldukça da iyi...
 • URFALI HALİLURFALI HALİL7 gün önce
  Klavüzükarğa olanın vay haline. Anlayana bu söz yeter.
 • milletmillet7 gün önce
  Yahu bu adam Davutoğlun'a söylemedik etmedik hakaretleri eden adam değil mi. Bunun partisi Güllü salağına cumhurbaşkanlığı seçimleri aşamasında zulüm etmedi mi . Allahım bu nasıl bir menfaat dünyasıdır. Sanırım Vallahi biz anlamadık ,anlamamıza da imkan yok
 • Derda A.Derda A.7 gün önce
  Bence Allah bunlarin kulaklarini gözlerini almīş.kalblerinede mūhůr vurmuş.insan dava kardeşi Sayin Erdoģani birakip bunkarla ayni safami girer.fazlasini yazmaya gerey yok.
 • Efnanur KūrşadEfnanur Kūrşad7 gün önce
  O mūnafiklar gūcù ve kuvveti onlarin yanindami ariyorlar.Şūphe yokki būtùn izzet ve kuvvet Allahindir.Ve ona inananlaridir..Zaferde insallah inananlarindir.Dònùş Allahadir.Hesap gùnùnùn sahibi O dur.
 • MelikeMelike7 gün önce
  Abdullah Gül tarafsız değil sizin taraftan o CHP nin saksıdaki gülü olmuş.İçlerinde en iyisi Ali Babacan görüşmemiş sizinle ortak bir yanı yok demekki:))zaten YSK kararındada Babacan sessiz kaldı.Davutoğlu ile Gül konuştu.
 • son sözson söz8 gün önce
  Bu adamın hiç bir sözüne inanmam. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
 • yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy8 gün önce
  kıytırık kılıçdaryan iman düşmanı dönme  melun usana ekmek çıkmaz geberesigerizekalı karanlık adam
 • ali ihsanali ihsan8 gün önce
  İÇİMİZDEKİ BEYİNSİZLER YÜZÜNDEN BİZİ HELAK ETME YARABBİ.
 • Tamam Tamam 8 gün önce
  Hataları sonucu 5 milyon Suriyeliyi ülkemize alıp ekonomiyi sosyal düzeni kaosa sokan biri hala yönetime gelmeyi mi düşünüyor. Kendisinin yüksek maaşla keyfi yerinde ceremesini vatandaşa ödetiyor.
 • Sina SALIKSina SALIK8 gün önce
  algı yapmayı bırak adama tarafsız demiş. daha dün cb seçiminde adam seçilmesin diye bağırıyordunuz şimdi tarafsızmış diye konuşuyorsun. bir kaç öfkeli çocuk diyen davutoğlu ile mi görüştünüz. hayatınız algı. geçiniz. bu cehape şimdi adamlar oy almasın fetöcü damgası yesin diye algı kasıyorlar. görüşsen ne olacak? cehape tam sahtekar.
 • sinamalmsteen@hotmail.com[email protected]8 gün önce
  adam cumhurbaşkanı olmasın diye yapmadıklarını bırakmadılar. şimdi görüştük tarafsızdı vs diyip sanki onlarla beraberlermiş izlenimi yaratıyorlar ki adamlar feöcü damgası yesin yeni parti kurarlarsa oy alamasınlar diye. böyle algıyı yerim ben. o zaman adamlara niye bir kaç öfkeli genç diyince laf atıyordunuz. bu cehape tamamen sahtekar bir partidir. algı oyunlarında da zirve yapıyor sahtekarlar.
 • MURAT ŞAHİNMURAT ŞAHİN8 gün önce
  çok önemliydi böl parçala yut mantığı ama sen abd uşağısın koministlikten faşistliğe terfi ettin abd feto pkk ne derse onu yapıyorsun uşaklık yane
 • Yunus 16 Yunus 16 8 gün önce
  DEVLETİ YÖNETEN LERE SAYGI DUYARIM DİYOR!! ERDOĞAN A YAPMADIK HAKARET SAYGISIZLIK KALMADI!! YALANCI, SABAH BAŞKA ÖĞLEDEN SONRA BAŞKA, ALDIĞI TALİMATLARA GÖRE KONUŞAN, YALANCININ BİRİSİN. DAVUTOĞLU İLE ERDOĞAN I NASIL İNDİRİRİZ ONU MU KONUŞTUNUZ?? DAHA ÇOK FTÖHDPKIYSDT İLE GÖRÜŞÜYORSUN. AMERİKAN IN EMİR ERLERİ
 • Menderes akMenderes ak8 gün önce
  Kılıcdaroğlunun tek hedefi AKP partisini ve sağı bölmek böylece koaliyon oluştumak ve Türkiyeyi eski karanlığanagömmek.
 • ZAFERZAFER8 gün önce
  KılıçdaroğluDavutoğlu'yla da defalarca Türkiye'nin sorunlarını görüştüğünü söylemi. Davutoğlu Başbakan iken kendisine çapsız, kukla gibi ifadeler kullanan biri, çapsız gördüğü bir kişiyle hangi Türkiye sorunlarını defalarca görüşebilir.
 • AlpagunAlpagun8 gün önce
  Şaşırdık mı?
 • Bedirin AslanıBedirin Aslanı8 gün önce
  Davutoglu nun ne yaptığı bellı degıl.Rus uçağını düşürüp talımatı ben verdım dedi.Ulkeyi kaosa sürükledi.Simdi de CeHaPe ile gorUsmus.Ne yaptığı belırsız
 • fetösavarfetösavar8 gün önce
  ulan senin konuşman olsa olsa nasıl olur da reise çelme takarım nasıl olur da fetöye yaranırım nasıl olur da abd,yi arkama alırım olur be...
 • BEKİRBEKİR8 gün önce
  Senin gibi pkk sevicisiniadam yerine koyupta görüşen kişinin bu ülkeye verecek hiç birşeyi yoktur....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mayıs 2019