Seçim 2019 Sayfası

"Katil Esed en az 548 Filistinliyi öldürdü"

Filistin için Eylem Grubu, Suriye'de çocuk, kadın demeden sivilleri katleden katil Esed rejiminin alıkoyduğu Filistinlilerin en az 548'ini işkence yaparak öldürdüğünü duyurdu.

17 Nisan 2019 Çarşamba 16:05
"Katil Esed en az 548 Filistinliyi öldürdü"

Filistin için Eylem Grubu, Beşşar Esed rejiminin alıkoyduğu Filistinlilerin en az 548'ini işkence yaparak öldürdüğünü duyurdu.

Filistin için Eylem Grubunun, Suriye'de Esed rejiminin cezaevlerinde alıkonulan Filistinlilere ilişkin yayımladığı raporda, rejimin alıkoyduğu yüzlerce Filistinlinin akıbetini gizlemeye devam ettiği bildirildi.

Raporda, Suriye'de bin 748 Filistinlinin rejim güçlerince alıkonulduğu, alıkonulanların çeşitli işkencelere maruz kaldığı ifade edildi.

En az 548 ölü!

Alıkonulanlar arasında kadın ve çocukların da olduğu belirtilen raporda, rejimin bu kişilerden en az 548'ni öldürdüğü duyuruldu.

Rejim, geçen mayıs ayında yoğun olarak Filistinli mültecilerin yaşadığı Yermük Kampı'ndaki sivilleri zorunlu göçe maruz bırakmıştı.

Alıkonulan Filistinlilerin bu kampın sakinleri olduğu tahmin ediliyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Nisan 2019 Çarşamba 16:05

YORUM YAZ

  • cemilcemil7 gün önce
    israel bir filistinli öldürdümü hepiniz auwwwwww, esad 548 filistinli öldürdümü kimseden ses yok :)
  • Uğur çıtakUğur çıtak7 gün önce
    bu koltuk nasıl bir koltuksa yapıştı gitmedi.her gün 10-20 kişi öle öle ülke tükenecek.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019