• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kassam Tugayları'ndan katil Netanyahu açıklaması! Ebu Ubeyde iddialara son noktayı koydu

Yeniakit Publisher
2024-05-18 20:39:00 -
Kassam Tugayları'ndan katil Netanyahu açıklaması! Ebu Ubeyde iddialara son noktayı koydu

Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, "Netanyahu, siyasi ve kişisel çıkarlarına hizmet etmeyen bir esir takasına gitmektense askerlerinin ceset kalıntılarını ararken öldürülmesini tercih ediyor." dedi.

Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, İsrail'in, 7 Ekim'de öldürüldükten sonra Gazze Şeridi'ne götürülen 3 İsraillinin cesedine ulaşıldığı yönündeki iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

'NETANYAHU ESİR TAKASI YERİNE ASKERLERİNİN ÖLDÜRÜLMESİNİ TERCİH EDİYOR'

Ebu Ubeyde, "Düşman yönetimi (İsrail), daha önce kasten hedef alıp öldürdüğü bazı esirlerin kalıntılarını aramak için askerlerini tabutlarla geri dönmeleri için Gazze sokaklarına itiyor. Netanyahu, siyasi ve kişisel çıkarlarına hizmet etmeyen bir esir takasına gitmektense askerlerinin ceset kalıntılarını ararken öldürülmesini tercih ediyor." ifadelerini kullandı

Kaynak: AA

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gültekin

NETANYAHU, HEM YAHUDİLERİ HEM DE İSRAİL DEVLETİN GÜVENLİĞİNİ, ŞAHSİ PİSLİKLERİNİ ÖRTMEK İÇİN TEHLİKEYE ATTI, NETANYAHU'NUN KABAHATİ ÖZRÜNDEN ÇOK BÜYÜK OLACAKTIR, ONU HİÇ KİMSE KURTARAMAYACAKTIR.

Ali Can

Ebu Ubeyde takma isimli kişi; Gazze yakıldı, Gazze yıkıldı, 36.000 Şehit, .... Sen hangi ülkedesin. Hizbüşşeytan'ın himayesinde Lübnan'da mısın. Münafık İran'a Fars'a uydun da ne geçti eline. Bir hiç. Münafık İran Fars, gavur İsrail'in yoldaşı ve sahne arkadaşıdır.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23