Karanlık odatv milleti aşağılayıp, 'fuhşu' meşrulaştırdı!

Odatv adlı internet sitesi "bu neyin kafası" dedirten rezalet bir habere imza attı. Söz konusu site ‘ahlak abidesi’ olarak gösterdiği ahlaksız bir genelev kadınının, kedilerine bakmak için evinden atıldığı yönündeki haberi "Genelev kadınından Türkiye'ye insanlık dersi" başlığıyla servis ederek Türk milletine hakaret etti.

08 Kasım 2018 Perşembe 15:03
Karanlık odatv milleti aşağılayıp, 'fuhşu' meşrulaştırdı!

 yeniakit.com.tr  özel haber

Yaptığı garip ve rezil haberleriyle millete tepeden bakan vesayetçi anlayışı yansıtan karanlık odatv, skandal haberlerine bir yenisini daha ekledi.

Adnan Oktar grubu ile de yakın ilişkisi olduğu değerlendirilen odatv, yaptığı bir haberle genelevden kovulan bir genelev kadınını adeta 'ahlak abidesi' olarak kutsadı.

"Fuhşu" meşrulaştırmaya çalıştılar

Para karşılığı erkeklerle beraber olan ‘Mürvet Taşvur’ adlı kadının, kedi baktığı için Edirne’deki bir genelevden atıldığı belirtilen haberde fuhuş yapan genelev kadını ‘hayvansever’ bir ahlak abidesi şeklinde yansıtıldı.

Söz konusu karanlık site, çalıştığı günah bataklığı olan genelevden kovulan kadının kedileri için kovulduğunu iddia ederek ‘mağdur’, ‘haksızlığa uğramış’, ‘hayvansever’ profili oluşturdu ve bu şekilde fuhuş rezaletini meşrulaştırmaya kalkıştı.

İşte o haber;

Zaniyi kutsa, milleti aşağıla!

Para karşılığı tanımadığı erkeklerle cinsel ilişkiye girek hem kendi günaha giren hem de onlarca insanın günaha girmesine vesile olan genelev kadınını ahlak abidesi olarak lanse eden odatv, söz konusu habere "Genelev kadınından Türkiye'ye insanlık dersi" başlığını atarak Türk milletini aşağılamaya kalktı.

Odatv’nin fuhuş yapan birini, Müslüman Türk milletinden üstün göstermeye yeltendiği bu skandal haber duyarlı Müslümanlardan ise sert tepki aldı. Karanlık odatv, milli ve manevi değerleri sinsice aşağılama cüretini gösterdiği bu tarz haberleri ile biliniyor.

yeniakit.com.tr

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Kasım 2018 Perşembe 15:03

YORUM YAZ

 • SananeSanane1 ay önce
  Arsızlıgın bu kadarla olmaz
 • mustafamustafa11 ay önce
  ... Sayın AKİT çalışanları bu kadına üstüne basa basa .... kadını diyorsunuz ya..
 • birbilenbirbilen11 ay önce
  Ne demişti Demirel, genelevleri kapatalım da millet ...
 • nazlınazlı11 ay önce
  BU NASIL CIRKIN DUSUNCE BU KADIN RESMI EVDE CALISIYOR .SOKAKTA SIZINCINSINIZLEDEGIL HAYVAN MERHAMETI VAR SIZDE NE VARHANGI MEZIYET VAR ASAGILAMAKTAN BASKA EVET O BAYAN HEPIMIZDEN USTUN
 • Mehmet Mehmet 11 ay önce
  Aile bakanlığı kadını arasın teşekkür etsin
 • fevzifevzi11 ay önce
  Genelevlerin kapatılması için sık sık haber yaparsanız çok güzel olur.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2019