Karamollaoğlu: İkinci turda...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ikinci turda kendini şanslı gördüğünü söyledi.

18 Mayıs 2018 Cuma 03:24
Karamollaoğlu: İkinci turda...

Cumhuriyet'ten Erdem Gül'e konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin anket şirketlerine yaptığırdığı anketlerle ilgili bilgiler verdi.

Karamollaoğlu şu ifadelerde bulundu: 

"Anketler, Erdoğan’a olan desteğin, AKP’ye olan destekten bir miktar daha fazla olduğunu gösteriyor. Ama bu ilk turda kazanmayı sağlamıyor. O nedenle ben ilk turda cumhurbaşkanı seçiminin yüzde 50+1’le sonuçlanmayacağını, ikinci tura kalacağını düşünüyorum. İkinci tur için kendimi de şanslı görüyorum. İkinci turda muhalefetten bir isim cumhurbaşkanı seçilecek, buna inanıyorum."

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 03:24

YORUM YAZ

 • haydahayda8 ay önce
  sen kendini bence cehennemin dibinde gör mollanın musti
 • ihsihs8 ay önce
  Ben de bir sonraki seçimlerde ABD başkanı olarak seçileceğimi düşünüyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Teyo EmmiTeyo Emmi8 ay önce
  Bu adamın her konuşması aynı atasözünü akla getiriyor; "Aç tavuk kendini....."
 • kalelikaleli8 ay önce
  sensin sen başka kim olacak ki ne demeli haydi hayırlı ve de uğurlu olsun şimdiden.ama yalan çıkar diyelim o zaman ne olacak.
 • OFLUOFLU8 ay önce
  Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış... Ulan senin yüzünden saadete olan gönül bağımız da kalmdı artık. Bu ne pişkinlik lan... Ah bir yerde karşıma çıksan da ağzının payını iyi bir versem. Biz bu güne kadar her türlü alçaklıkları CHP ve avanesinden görüyorduk, artık sizlerden de görmeye başladık...
 • mevlütmevlüt8 ay önce
  ... ingiliz tasmalı gavur
 • zaferkesin münih zaferkesin münih8 ay önce
  Sizavucunuzu yalayınonunrüyasını gördüm %55..60bandında seçimbizimdir bi iznillahha şunudasöyliyeyimsenin dedigingazozagacı oda burda yetişmiyoranca gidersininiztemelsizler .
 • Ömer GençÖmer Genç8 ay önce
  Sana hiçbir Milli Görüşcü oy vermez.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ocak 2019