• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kan donduran olay: Parmağını ısıran firavun faresi dehşeti yaşattı!

36 Yaşındaki Shaninlea 'Shan' Visser isimli Güney Afrikalı genç kadının yaşadığı o korkunç olaya ilişkin son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. 2017 senesi Ocak ayında parmağını firavun faresi tarafından ısırılan 36 Yaşındaki Shaninlea 'Shan' Visser isimli Güney Afrikalı genç kadın, bunun küçük bir sırık olduğunu düşünerek üzerinde durmadı ve önemsemeyerek doktora gitmedi. Ancak bu umursamazlığın hayatını mahvedeceğini bilmiyordu. Güney Afrikalı 1 çocuk annesi genç kadın bu ısırığın ardından korkunç olaylar yaşamaya başladı.

2020-02-23 23:19:00 -
Kan donduran olay: Parmağını ısıran firavun faresi dehşeti yaşattı!

Shaninlea 'Shan' Visser, Ocak 2017'de bir firavun faresi tarafından ısırıldı. Ancak bu küçük ısırığın hayatını kabusa çevireceğinden habersizdi. Güney Afrikalı anne, baş parmağıyla işaret parmağı arasında kalan bölgeden ısırıldı. İlk önce bu küçük ısırığı önemsemedi. Ancak olaydan iki gün geçtiğinde yere yığıldı ve hemen hastaneye götürüldü.

Isırık nedeniyle kan zehirlenmesi yaşayan kadının hayati organları iflas etmeye başladı ve onu septik şoka soktu. 36 yaşındaki kadın yaşadıklarını şöyle anlattı: "Ellerim alev almış gibi hissediyordum ve dayanılmaz bir acı içerisindeydim Eski patronum beni hastaneye yetiştirdi."

Kadının ailesine ve genç kızı Kiara'ya Shan'ın hayatta kalma şansının çok zayıf olduğu söylendi ve Shan'ın hayatını kurtarmak için elinden geleni yapan doktorlar kadını 11 gün boyunca suni komaya soktu. Sepsis de denilen kan zehirlenmesi, vücudun bir enfeksiyonla savaşmaya çalıştığında, aşırı tepki vermesi ve vücudun organlarına saldırmasıyla ortaya çıkan hayatı tehdit eden bir durumdur. Doktorlar Shan'ın burnunu, dudaklarını, diz altından iki bacağını ve her iki kolunu da dirseğin altından kesmek zorunda kaldı.

Shan daha sonra çenesini ve dudaklarını yeniden inşa etmek için operasyonlar geçirdi. Shan, "Dudaklarım uyluğumdan derinin altına bir doku geliştirici yerleştirilerek yeniden inşa edildi" açıklamasında bulundu. "Bugüne kadar 66 ameliyat geçirdim" diyen genç kadın, hayatta kalma mücadelesini sosyal medya hesaplarından paylaşarak benzer tecrübeler yaşayanlara yardımcı olmaya çalışıyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı