Seçim 2019 Sayfası

Kadın STK'ları samimiyetsiz! Dayak atan gezici ise kör ve sağırlar

Gezicilerin kendi eşlerini öldüresiye dövmesi karşısında üç maymunu oynayan hatta ‘oh çeken’ malum zihniyet, eşine günlerce şiddet uyguladığı ortaya çıkan Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya ile karısına yumruk atıp, hastanelik eden çapulcu Ali İhsan Varol’a toz kondurmazken, nikahsız birlikte yaşadığı evde yaşanan bir gerilimden dolayı mağdur olduğu öne sürülen Gezici Sıla için ortalığı ayağa kaldırıyor.

09 Kasım 2018 Cuma 11:42

NECMİ GÜLER

Laiklik” ve “çağdaşlık” adı altında kadın hakları savunucusu pozuyla şov yapan zihniyetin ikiyüzlüğü bir defa daha tescillendi. Eşine günlerce şiddet uyguladığı ortaya çıkan Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya ile eşine yumruk atıp hastanelik eden çapulcu Ali İhsan Varol’un dayaklarına tek kelime etmeyen azgın azınlık; nikahsız birlikte yaşadığı oyuncu Ahmet Kural tarafından darp edildiğini öne süren şarkıcı Sıla için ortalığı ayağa kaldırıyor.

Özgürlüğünüz batsın

5 milyon vatandaşın katılarak darbelere karşı birlik ve beraberlik mesajı verdiği tarihi Yenikapı mitingini ‘şov’ olarak tanımlayan, gezici Sıla’ya “geçmiş olsun” demek için sıraya giren azınlık grup ve temsil ettiği medya; Ahmet Kural’ı yerden yere vururken, dayakçı İsmail Küçükkaya ve Ali İhsan Varol’a toz kondurmayıp, rezilliği örtbas ediyor. Özgürlük maskesi adı altında ahlaksız bir şekilde kadın bedenini sömüren ve eşcinsel sapkınlığı meşrulaştırmaya çalışan CHP’nin başını çektiği malum çevrelerin hiç de özgürlük yanlısı bir tutum takınmadığı gözler önüne serildi.

Akbaş: Tam bir mafya düzeni

Konuyla ilgili gazetemize konuşan İnsan Hakları Savunucuları Derneği (İHSD) Başkanı Ali Akbaş, “Allah, adaleti, iyilik yapmayı emreder; hayâsızlığı, fenalık ve azgınlığı yasaklar. Kadına İslam’ın verdiği değeri hiçbir inanış, hiçbir ideoloji, hiçbir beşeri sistem vermiyor. Bizim inancımızda anne olarak kadının ayakları altına cennet seriliyor” dedi.

Batının taşeronluğunu yapan sözde kadın derneklerine itibar edilmemesine dikkat çeken Akbaş, şöyle konuştu: “Nikahsız bir ilişki yaşayan bir kadına gösterilen ilgiyi neden Gezicilerin dövdüğü kadınlara göstermediler? Kendilerini hak savunucuları olarak görüyorlar ama bize göre bunlar bir mafya. Gezi zinniyetinin yeni oyunu ile karşı karşıyayız. AK Parti’ye nasıl zarar veririz, Cumhurbaşkanına bu işin ucunu nasıl dokundurabilirizin hesaplarını yapan bir zihniyet var.

Batı medeniyetinin izlerinin Türkiye’den tamamen silinmesi gerektiğine dikkat çeken Akbaş, “Ahmet Kural’a ağız dolusu küfür edenler, sözde şiddet karşıtı yayın yapan İsmail Küçükkaya’nın eşini dövmesine neden ses çıkarmıyor? Kadın bedeninden beslenen kadın dernekleri sadece AK Parti düşmanlarına sahip çıkarak, gerçek yüzlerini ortaya koyuyor” ifadelerini .

Çileli: Maskeleri düştü

Sosyolog Burak Çileli, sözde kadın hakları savunucularının maskesinin düştüğünü kaydederek, “Bu son hadisedeki çifte standartçı tutumlarıyla kadın hakları savunucuları, samimiyetsizliklerini bir kere daha göstermişlerdir. Kendi mahallesinde olanı görmezden gelenlerin apolitik kimlikli bir oyuncunun darp iddiası karşısında birdenbire cevvalleşmeleri, hukukun “kanun önünde eşitlik” prensibini de hiçe saymak anlamına gelir” dedi.

İsmail Küçükkaya’nın eşine yönelik darp iddialarında malum kesimin sessiz kaldığını hatırlatan Çileli, “Bu durumdan, Kemalist solcuların kadına şiddet uygulamaya haklarının bulunduğu sonucu çıkıyor. Değerler ve normlar, toplumdan topluma değişse bile aynı toplumu oluşturan bireyler hukuk karşısında eşittir” şeklinde konuştu.

 

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Kasım 2018 Cuma 11:42

YORUM YAZ

 • ZubeydeZubeyde5 ay önce
  Ben boşanma davalarına bakıyorum her iki tarafta da kadına şiddet var malesef önemli olan insan olmak malesef erkekler başkası hoşuna gitmeyen birşey söylediğinde üstüne saldırmıyorda karısı en yakını hoşuna gitmeyen birşey dediğinde kaba kuvvete baş vuracak kadar ayılaşıyor sanki hepsi hanzo doğuyorda sonrada hamzalaşan az gibi
 • EbruEbru5 ay önce
  Sizin bu CHP ile derdiniz ne ...
 • Humoz beyaz gül Humoz beyaz gül 5 ay önce
  Allah hiç kimseyi şiddet gören kadınlarımıza yardım eetsin allah gostermesin erkeklerin kadınların Şiddetinden esirgesin allah yardımcıları olsun
 • Saliha uzunSaliha uzun5 ay önce
  Boyle insanlar bizim sayemizde zengin oluyorlarinsanlara kotu ornek oluyorlarigrenc ler Allahindan bulsunlar bu ulkenin ekmegini yiyip ihanet edenler.
 • Ayşe TuranliAyşe Turanli5 ay önce
  Sıfatları hiç sık bulmadım.....eşine şiddet uygulayan beylere ilişkin çifte standart uygulanması konusunda sizlere katılıyorum....elinde gücü olan acımasızca kullanmasın....
 • esef bükülmezesef bükülmez5 ay önce
  Ne kadar doğru söylediniz.Aynı sizin gibi.Ama işte insanoğlu sadece karşıdakini görür(yayınlar haber yapar)yayınlamicanız değilmi?
 • LiberoLibero5 ay önce
  Karakterleri bu demek....
 • ahmet mehmetahmet mehmet5 ay önce
  Bu fox a çin de yeni icat edilmiş spiker robot alıp versek onunda devreleri yanar yalan söylettirmekten..
 • cccccc5 ay önce
  Laiklik aile karşıtı fuhuş sempatizanı bir oluşumdur.
 • ahmet mehmetahmet mehmet5 ay önce
  Şu çindeki robot spikeri ülke olarak para toplayıp alalım fox a hediye edelim...
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş5 ay önce
  kadın stk ları içinde anket yapınbunları % 99 zu chpkk lıçıkar. orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır.chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir. Nasıl ki dini ve dini duyguları istismar edenler varsa Atatürkü ve onun fikirlerinide istismar edenler var bu chpkk dır
 • 145314535 ay önce
  Bunların hayat görüşü kokuşmuşmaya,küflenmeye ve çürümeye mahkumdur.Çıkar,karşılıklı menfaat ve nefsanilik önceliktir yani batıldır,hak namına bir şey yoktur.
 • ihsanihsan5 ay önce
  işi yapan müslümansa onun üstüne atmaca gibi çullanır bu sapık kadın sth lar

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Nisan 2019