• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

İstanbul'u yönet(e)meyen İmamoğlu 'Kapatın gitsin' diyor

Terör sevici HDP'nin desteklediği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulundu. İstanbul'u yönetmekte zorlanan İmamoğlu, koronavirüs nedeniyle tam bir kapanma gerektiğini söyledi.

Yeniakit Publisher
2021-04-23 00:14:00 -

İstanbul'u yönet(e)meyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, koronavirüs nedeniyle tam bir kapanma istedi.

Habertürk TV'de Mehmet Akif Ersoy moderatörlüğünde gazetecilerin sorularını yanıtlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, pandemi sürecine ilişkin "Ülkemizin tam kapanmaya ihtiyacı var. Ramazanın son 2 haftası ile bayramı da dahil ederek toplam 3 haftalık bir tam kapanmanın faydalı olacağını düşünüyorum" açıklamasını yaptı.

İmamoğlu, "Yaza daha sağlıklı girmemiz için kesinlikle İstanbul'da bayramı da içine alan tam kapanma kararı alınmalı. Biz de belediyede korona nedeniyle 48 çalışanımızı kaybettik." dedi.

Virüsün dağılmasına davetiye çıkarmıştı

İstanbul'a ve İstanbullulara hizmet etmek yerine kendini şovlara veren CHP’li Ekrem İmamoğlu, yönetimini elinde bulundurduğu İBB ile koronavirüsün kol gezdiği bu dönemde reklam yapmak adına kandil simidi dağıtarak virüsün yayılmasına davetiye çıkarmıştı.

Bununla da yetinmeyen İmamoğlu, çok İETT seferlerini de iptal etmişti. İETT seferlerinin aksaması otobüslerde tıklım tıklım doluluğa yol açınca vatandaşlar isyan etmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sizden hiçbirsey olmaz.

Bu chp zihniyeti çözüm üretemez..bunun başkanı da kahvelerde her seferinde yeni kağıt açilsin diye müthiş bir öneride bulunmuştu..al iste aynı müthiş aykü enkazı.
 • Yanıtla

Metin sami

Yapmayın bu başarısız adamın reklamını. Haber Türk gibi reklamını yapıyorsunuz
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23