• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personel alımı

Cerrahpaşa personel ilanı güncel | İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü'nden yapılan açıklamada üç sözleşmeli bilişim personeli alınacağı duyuruldu. Söz konusu alım sınavla yapılacak. Peki, Cerrahpaşa iş başvurusu nasıl yapılıyor? | Güncel iş ilanları | Hastane personel alımı güncel | Cerrahpaşa personel alımı

Yeniakit Publisher
2021-01-14 07:10:00 -
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personel alımı

Cerrahpaşa iş ilanları | İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü 14 Ocak Perşembe günü yayınlanan Resmi Gazete'de personel alımı yapacağını duyurdu. Peki, Cerrahpaşa iş başvurusu nasıl yapılır?

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personel alımı

Resmi Gazete'de yayınlanana ilanda, "Üniversitemiz Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek altıncı maddesine dayanılarak 31.12.2008 tarih ve 27097 sayılı Resmî Gazete 'de yayımlanan "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" uyarınca 3 (Üç) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır" ifadeleri yer aldı. Söz konusu personel alımı sınavla yapılacak.

İstanbul Üniversitesi personel alımı başvuru şartları

GENEL ŞARTLAR;

a. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

b. Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

c. (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (bu kısımda belirtilen bölüm mezunları sadece 2 Kat için başvuru yapabilir.)

d. Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda 375 sayılı KHK’de belirtilen sürelerde (3 kat ve üzeri için en az 5 yıl) mesleki tecrübeye sahip bulunmak, (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4’üncü maddesinin (B) bendi ile 399 sayılı KHK'ye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ve Sosyal Sigortalar Kurumuna tabi özel kesimde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır),

e. Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri.

f. Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

İstanbul Üniversitesi personel alımı başvuru sayfası

Başvurular 14 Ocak Perşembe günü başladı. Son başvuru tarihi ise 28 Ocak Perşembe. Adaylar, ‘Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu’ nu internetten indirip doldurduktan sonra istenilen belgelerle birlikte başvuru yapmak zorunda. Adaylar 28 Ocak 2021 tarihi mesai bitimine kadar İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı Avcılar/İSTANBUL adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır (Anılan tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir).

SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ İŞ TALEP FORMU İÇİN TIKLAYIN

İLAN DETAYINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23