İstanbul Cerrahi’den Bodrum’a sağlık kompleksi

İstanbul Cerrahi Hastanesi CEO’su Prof. Dr. Ahmet Nuray Turhan, Bodrum’da içinde hastane, residence, otel, rehabilitasyon merkezi olan bir sağlık kompleksi kuracaklarını açıkladı.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:15
İstanbul Cerrahi’den Bodrum’a sağlık kompleksi

İstanbul Cerrahi Hastanesi CEO’su Prof. Dr. Ahmet Nuray Turhan, Bodrum’da içinde hastane, residence, otel, rehabilitasyon merkezi olan bir sağlık kompleksi kuracaklarını açıkladı. Göreve geldiğinde hastanenin durumunun çok kötü olduğunu ifade eden Prof. Dr. Ahmet Nuray Turhan, hastaneyi bugün kendi ayakları üzerinde duracak şekilde yeniden inşa ettiklerini söyledi. Özellikle yabancı hastaları hedeflediklerini ifade eden Turhan, Bodrum’a en az 150 yataklı bir hastane yatırımı yapacaklarını söyledi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:15

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    22 Mayıs 2019