• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İsrail'e ABD'den büyük kazık! Yiyin birbirinizi!

Yeniakit Publisher
2024-06-23 15:08:00 -
İsrail'e ABD'den büyük kazık! Yiyin birbirinizi!

Katil Netanyahu, ABD'nin İsrail'e gönderdiği silah tedarikinde 4 ay öncesine göre dramatik bir düşüş olduğunu belirterek, belli parçaların dışında silahların ulaşmadığını itiraf etti.

Netanyahu, haftalık kabine toplantısında, ABD’den İsrail’e silah sevkiyatına ilişkin açıklamada bulundu.

ABD’den İsrail’e silah sevkiyatında 4 ay önce “dramatik bir düşüş” yaşandığını ifade eden Netanyahu, ABD’li yetkililerle yaptıkları görüşmelerde sevkiyatın hızlandırılması için defalarca çağrıda bulunduklarını ancak "temel durumun değişmediğini” savundu.

Netanyahu, “Belirli parçalar azar azar ulaştı ancak silahların büyük kısmı geride kaldı (ulaşmadı).” ifadelerine yer verdi.

NETANYAHU VİDEOYLA SUÇLAMIŞTI

İsrail Başbakanı Netanyahu, salı günü ABD'yi ülkesine silah sevkiyatı yapmayı reddetmekle suçladığı bir video paylaşmıştı.

İsrail Başbakanlık Ofisi çarşamba günü, ABD'nin İsrail Büyükelçisi Jack Lew’in Netanyahu'ya, mühimmat ve silahların İsrail'e teslim edilme sürecinde olduğunu söylediğini aktarmıştı.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Emir Timur

Bunlar sizi aldatmasın Yahudiler iyi oyuncu biden seçim için geçici vaziyet almış olabilir eğer ki Yeni seçilen olsaydı duruma müdahil olmazdı katliami izlerdi bunlar böyle bakıyoruz Avrupa'da İslam i seçtik diyenler var videolardan izliyoruz sanmayın iman ettiler öyleleri var ki İngiliz gibi ajan olanlar gerçekten inananlara bir şey demiyoruz bir müslüman aynı delikten iki defa sokulmaz
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23