İsrail Başşeytanı Netanyahu: Birçok İslam ülkesiyle birlik içindeyiz

Terör Devleti Siyonist İsrail'in Başbakanı Binyamin Netanyahu, “Birçok İslam ülkesiyle, İran'ın saldırganlığını püskürtme konusunda birlik içindeyiz.” açıklamasında bulundu.

16 Mayıs 2019 Perşembe 13:54
İsrail Başşeytanı Netanyahu: Birçok İslam ülkesiyle birlik içindeyiz

Siyonist İsrail Rejimi Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD’nin Kudüs Büyükelçiliğinin birinci yıldönümünde yapılan törene katıldı. Netanyahu, törende yaptığı konuşmada İsrail'in Arap ülkeleri ile olan ilişkilerine değindi.

Şalom'da yer alan habere göre Siyonist İsrail Rejimi'nin Arap ülkeleri ile olan ilişkilerinde önemli gelişmeler yaşandığını ifade eden Netanyahu, İran’a karşı adını belirtmediği Arap ülkeleriyle aynı safta olduklarını vurguladı.

Netanyahu, konuya ilişkin olarak şu ifadeleri kullandı:

“Biz ve Arap komşularımızın birçoğu ile Arap olmayan birçok İslam ülkesiyle, İran'ın saldırganlığını püskürtme konusunda birlik içindeyiz. İsrail ile tüm bölge ülkeleri ve dünyada barışın tesis edilmesini isteyen tüm ülkeler, ABD’nin yanında İran’ın saldırganlığına karşı durmalıdır”

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Mayıs 2019 Perşembe 13:54

YORUM YAZ

 • SelmanSelman2 gün önce
  Israil denen teror devleti ile işbirliği icinde olanlar, Allah svt nin dini ve resulu muhammed sav in sunnetinden riddet etmislerdir. Kim olursa olsunlar,bu islam dusmani azgin yahudi kefereleri ile isbirligi yapanlar kesinlikle murted olmuslardir. Bu konuda cehalet de ozur sayilmaz. Zira her inanan kul, yani müslüman, dinini ogrenmekle mukelleftir. Dolayisiyla ben bilmiyordum diyemez! Din samimiyet ister! Din eglence konusu degildir. Nefslere gore de din olmaz. La havle vela kuvvete illa billa aliyhil azim. HasbinAllah ve nimel vekil.
 • alpalp2 gün önce
  BİRÇOK İSLAM ÜLKESİNİN SATILMIŞ LİDERLERİYLE BERABERİZ DEMEN DAHA DOĞRU OLURDU. İSLAM SİZİ ASLA BENİMSEMEYECEK.
 • Mehmet AliMehmet Ali2 gün önce
  Anlamı: Bae Suud ve Mısır yönetimleri bizim köpeğimizdir.
 • ibrahimibrahim2 gün önce
  Arap olanları ve Arap olmayanları diye detay da vermiş adam daha ne yapsın. Önce kendimize bakalım, gerisi yalan. Başkalarına dil uzatmaktan kendi hatalarımız göremez hale geldik.Yıllardır içi boş slogan kelimelerle, manşetlerle yüklendik İsrail'e, onlarda yıllardır artırarak devam ettiler zulme. Önce kendimize.....
 • HakikatHakikat2 gün önce
  Israille birlik olan Islam ulkesi olmaz. .şarlatandir yõneticileri
 • Yunus 16 Yunus 16 2 gün önce
  İSLAM ÜLKELERİNİN SATILMIŞ YÖNETİMLERİ İLE DEMEK İSTEDİN ( SUUD KRALI, MISIR DİKTATÖRÜ, BAE, KUVEYT..... GİBİ) AMERİKAN IN SÖMÜRGELERİ, SATILMIŞ ŞEREFSİZLER, MASUM MÜSLÜMANLARIN KANI İLE BESLENİYORLAR
 • ......2 gün önce
  Münafık liderler de sen ona
 • hayrihayri2 gün önce
  ...islam devletimi, hangisi bunlar? ben yeryüzünde birtane islam devleti göremiyorum, islama az, uz yakin olan daha dogrusu biraz olsun müslümanlara yardimi dokunan Türkiye cumhuriyeti var.... gerisi malumunuz ingilizler tarafindan cetvelle cizilmis ve kölelesitirilmis köp... hükümetcikler, bu hükümetciklerinde arao halkina kan kusturduklari asikar... Allah yardimcilari olsun, allah yardimcimiz olsun ümmet olarak bir millet ola bilmeyi nasip etsin... biktik usandik bu türkcülüktende arapciliktanda, benim kimligim islamdir islam!!!kimseye ahirette türkmüsün arapmisin diye sorulmayacak, laga lugaya geldimi Hz.Mehdiden bahs ederiz, lakin onun dönemindeki bukaynasma bir ümmetin millet olmasi gerceklesecek, bugün dedeleri dedelerimizle beraber canakkalede düsmana karsi savasmis samliyi yani suriyeliyi kabul etmiyor halkimiz, yani burnumuz kanamadan nasil aklimiz basimiza gelecek bilmiyorum!
 • TÜRKOĞLUTÜRKOĞLU2 gün önce
  AMA BAŞINDAKİLER SİZDEN.....
 • salihsalih2 gün önce
  İran ile ilgili kısmı bilmem ama en iyi anlaştığı Müslüman ülkelerin başında Türk hükümeti olduğunu düşünüyorum..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019