İslam'ı ve Müslümanları hedef alan Bülent Emrah Parlak, katil ile içkide buluştu!

Emine Bulut'un katili Fedai Baran'ın, kadın cinayetlerinin faturasını İslam'a ve Müslümanlara kesen laikçi solcu yobaz Bülent Emrah Parlak ile, aynı zihniyete mensup olduğu ortaya çıktı. Katilin de Bülent Emrah Parlak gibi içkici olduğu belirlendi.

25 Ağustos 2019 Pazar 18:51
İslam'ı ve Müslümanları hedef alan Bülent Emrah Parlak, katil ile içkide buluştu!

 yeniakit.com.tr 

18 Ağustos günü Kırıkkale'de Menderes Caddesi'ndeki bir dönercide yaşanan korkunç olayda, güvenlik görevlisi olarak çalıştığı belirtilen Fedai Varan, 4 yıl önce boşandığı eski eşi Emine Bulut'u 10 yaşındaki kızının gözü önünde boğazından bıçaklamıştı. Emine Bulut'un yaralı olarak söylediği "Ölmek istemiyorum" sözleri ise tüm Türkiye'nin yüreğini yakmıştı.

Cinayetten sonra içki içmeye gitti

Cinayetin ardından Emine Bulut'un babasını arayarak, "Siz benden bir kız aldınız, ben de sizden kızınızı aldım" diyen Fedai Varan, taksiden indikten sonra içki aldığı ortaya çıktı. Fedai Varan'ın daha sonra aldığı içkiyi Kızılırmak kenarında içtiği ortaya çıktı.

İçkici Bülent, Müslümanlara yıkmaya çalıştı

 

Sosyal medyada korkunç cinayetle ilgili tepki yağarken bazı laikçi solcular, vahşi cinayeti İslam'a ve Müslümanlara yıkmaya çalıştı. İslam düşmanlığında başı çeken Bülent Emrah Parlak, attığı bir tweetle Müslümanları hedef gösterdi. 

Gazetemiz yazarı Abdurrahman Dilipak'a skandal bir şekilde cevap veren Parlak, "Hayır efendim hepimiz suçlu değiliz,yıllardır insanımızı bilimsel eğitimden,sanattan uzak tutmak için elinden geleni yapan,toplumu gerici,çağ dışı yönelimlere mahkum eden, cahilleştirip emperyalizme köle yapmaya çalışan hepinizin desteklediği dincilik ve sağcılık suçlu!" ifadelerinde bulundu.

Cinayeti işleyen de kendisi gibi içkici

Katil zanlısının İslam'ı yaşayan ve 5 vakit namaz kılan biri gibiymiş gibi 'ayyaş' zihniyet, suçu Müslümanlara yıkmaya çalıştı.

'Emine Bulut' cinayetiyle İslam'ı ve Müslümanları hedef alan Bülent Emrah Parlak'ın katil zanlısıyla içkide buluşması dikkatlerden kaçmadı. 

Çocuğunu da alıştırıyor

Çocuğunu da şimdiden kendi zihniyetiyle yetiştiren Parlak, mama sandalyesine oturan kızının önüne bira bardağı koydu. Kızının bardağa ulaşmaya çalışırken ki halini çekerek, Instagram hesabında "İçiiiijjjeeeem" notuyla paylaştı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Ağustos 2019 Pazar 18:51

YORUM YAZ

  • fetösavarfetösavar24 gün önce
    bütün dünyada olduğu gibi yurdumuzda da film, müzik, tiyatro... insanları saptıracak her ne varsa siyonistlerin elinde...
  • Ayhan RENÇBER Ayhan RENÇBER 24 gün önce
    Bu Din Düşmanı Palyaçoların belası çok yakın hepsi ölmeyeceklerini sana dursun ALLAH'ın vaadi nasılsa haktır. Bizler ona kul ve köle olmaktan şeref duyarız. Elhamdülillah.
  • hep cehape zihniyetihep cehape zihniyeti25 gün önce
    Nasıl da biliyorsunuz kendinizi... Dinciler ve sağcılar dedi adam.. akit de bir dinci tetikçi olarak yerini çok iyi biliyor. Üçkağıtçı katiller sizi. Ayrıca isteyen istediği yerden fotoğrafını çeker koyar.. geberdiniz mi kıskançlıktan? Faşo dinci yığını ahlaksızlar.
  • ihsanihsan25 gün önce
    söylermisiniz densizler hırsızın hiçmi suçu yok kadının hiç suçu yokmu asıl islam bu cinayetleri önlüyor o sapık açsın kuran okusun.
  • ORHAN İNANORHAN İNAN25 gün önce
    İSLAM OLMADIĞI KESİN OLAN BİR ALKOL SEVDALISININ,SARHOŞ KAFA İLE YAPTIĞI YORUMLARI LANETLİYORUM..BİRAZ UTANSIN DA HİÇ TANIMADIĞI MÜSLÜMANLARDAN ACİLEN ÖZÜR DİLESİN.
  • SadıkSadık25 gün önce
    Kızının yanında içki içeceksin Müslümanların kötülücen emi seni yaramaz komarbaz sol kafa ama tiyatrona gelen müslümanlar suçlu yoksa sende bir çöplükte çürüyüp giderdin içkici seni
  • EblehEbleh25 gün önce
    Bu adam oradaki küçük kızla birlikte, yeyip içtiğini feyse koymuş; 6 saat aradan sonra yediklerini sıçışını da koyacak mı tuvalet pozu olarak; merak edeceğiz! Bu da medyatik bir moda olmalıdır.
  • adalete bayılırım; atâlete aslâ!adalete bayılırım; atâlete aslâ!25 gün önce
    Fedai Baran, içkiliyken karı pıçakladığı için mazur görülmelidir. Adam demokraatik hakkı olan içkiyi içip ne yaptığını bilememiştir. Hakim hoş görmelidir. İçkiliyken durağa dalıp 5 kişiyi biçen şöföre de iyi muamele edilmeli, ayılınca ağlarsa iyi halden salıverilmelidir. (mahkeme salonundakiler olarak karnımızda tuttuğumuz gazlar da salıverilmelidir)
  • Hakan TemurHakan Temur25 gün önce
    Şu ... çocugunun haberini yapmayın
  • hasanhasan25 gün önce
    bu i.leri haber yapıp meşhur etmeyin
  • Hadi Bakalım...Hadi Bakalım...25 gün önce
    BUGÜN(25.08.2019) İSTANBUL GÜNGÖRENDE bir KADIN tartıştığı KOCASINI BIÇAKLAYARAK ÖLDURDÜ.ALIN SİZE KADIN TARAFINDAN İŞLENEN BİR ERKEK CINAYETI!!!Bu defa bir KADIN bir ERKEĞİ ÖLDÜRDÜ. İDAM İDAM DİYENLERE SESLENİYORUM!!! MADEM ÖYLE GELİN BU KADINI DA İDAM EDELİM!!!! BUYURUN HADİ BU KADINI DA MEYDANLARDA SALLANDIRIN...
  • Yusuf Yusuf 25 gün önce
    Zıkkım iç hemi
  • Hatice kubraHatice kubra25 gün önce
    Ho.t dinsiz k.pekler
  • Hasan Hüseyin Hasan Hüseyin 25 gün önce
    ... iç
  • Laik<3Laik<325 gün önce
    içkici falan diye özellikle baskı yapmışsınız içki içenlere saygı biraz kimsenin düşüncesi kimseyi ilgilendirmez adam islama inanmıyor olabilir buda kimseyi ilgilendirmez içki içebilir oda kimseyi ilgilendirmez..
  • EmeklEmekl25 gün önce
    Adamın parasına oturmuş sabah davayı kazandığı halde hemen haciz kararı çıkartda tabi gücün yeterse
  • Beyaz Beyaz 25 gün önce
    Sadece gerizekalı
  • EneklEnekl25 gün önce
    Kumarbaz olunuyorsa içkici neden olmasın yeni bahisler geliyor Hürriyet’te reklamı var milli piyango ve iddiayı alan beyefendi internet üzerinden oynatacak kazanılan para anındahesapta
  • birisibirisi25 gün önce
    çocuğa tecavüz eden kaç imam olmuştur, alkol uyuşturucu nedeniyle olanları görüyoruz. bizim komşular muhtar hepsi solcu imza topladılar çevredeki barların kolay ruhsat almasından şikayetçiler. daha çok polis istiyorlar. kaymakamlığa dilekçe verildi. sebep içki içip çevreyi rahatsız edenler. inanın şaşırdım tepkilerine.
  • birisibirisi25 gün önce
    katil bir imam olsaydı, muhafazakarlar sol zihniyettekileri suçlasaydıparlak ne derdi.
  • AsabiAsabi25 gün önce
    Ayten isimli yıorumcu senin derdin başka işlenen cinayet değil, senin derdin islama olan nefret ve kinindir, sen içindeki olan din düşmanlığını vefretini kusmuşsun Allah sana hidayet etsin. Başka ne diyelim. Varsa bildiğin tecavüzcü imam bir an önce savcılığa bildir. Bildirmezsen sende o tecavüzcü imam gibi şerefsizsin
  • Ali BULUT Ali BULUT 25 gün önce
    Ayten solcudan yobaz olmaz sapık olur katil olur kendi öz yegeniyle yatan olur ayrıca müslümandan ne yobaz olur ne katil olur ne hain olur, kendini müslüman addedip chp hdp liler le iş yapanlardan yobaz olur
  • turkturk25 gün önce
    HEPSNI TOPYACYAN SOYACAN ISTALATACAN SONRA GIYDIRIP BIRDAHA ISLATACAN GIYDIRECEN BIRDAHA ISLATACAN.. SONRA AKILLANIRLARBIRAZDA ANTIBIYOTIK VURACAN HASTA OLMASINLAR O KADAR ISLANDILARFELAN
  • Serkan KayaSerkan Kaya26 gün önce
    Zalimler için yaşasın cehennem
  • MuratMurat26 gün önce
    Idam istiyoruz , teror , cocuk ve kadin istismarcilari ve vatan hainlerine idam.
  • Ahmet Kural sıla yı kafayı çekip az kalsın öldürüyordü Ahmet Kural sıla yı kafayı çekip az kalsın öldürüyordü 26 gün önce
    Bu herif ramazan ayında da böyle rezil bir poz vermiştir saygı yok saygı.. Ondan sonra sağcılar dinciler diye höyküren bir konuşma tarzı..! Sen o kitleye saygı göstermezsiniz ama...! Saygı beklersinçak çirkin kralınızda karısının başına içki şişesi koyup tüfekle ateş etmişti....
  • Kurşunlu YorumKurşunlu Yorum26 gün önce
    Bu pislikler, kendi kurdukları İngiliz düzeninin yetiştirdiği rezillerin yaptıklarıyla bizi suçluyorlar.
  • Talat CanTalat Can26 gün önce
    Maalesef, sanatçı geçinenler arasında İslâm'a dil uzatmak prim yapıyor.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Eylul 2019