İmamoğlu'ndan Süleyman Soylu açıklaması!

HDP’li belediyelere kayyım atanmasına karşı çıkan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 'pejmürde ederiz' cümlesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

18 Eylül 2019 Çarşamba 09:24
İmamoğlu'ndan Süleyman Soylu açıklaması!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 'pejmürde ederiz' cümlesi ile ilgili "Bazı şeyler geçmişte kaldı" açıklamasında bulundu.

Ekrem İmamoğlu, katıldığı haber programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Süleyman Soylu ile ilgili gelen soruya merhum Başbakan Adnan Menderes'i anma törenindeki karşılaşmalarına değinerek yanıt veren İmamoğlu, "Bugün rahmetli Menderes'i anma töreninde konuştuk İçişleri Bakanı'yla, nasılsınız dedi, sıcak bir merhabamız vardı" ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırlıklar yaptıklarını da açıkladı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Eylül 2019 Çarşamba 09:24

YORUM YAZ

 • AHMETAHMET1 ay önce
  ekrem efendi içişleri bakanının emrindeki bir valiye bağlı, haddini bilecek. isterse içişleri bakanı "idari vesayet" yetkisi çerçevesinde görevden alabilir.
 • ÇetinÇetin1 ay önce
  Süleyman Sıylu haddşni aşarak Ekrwm İmamoğlu için" işine baksın,belediye dışında işkerle uğraşırsa Pejmürde ederiz "dedi ya.Aslında hiç bir halt edemez.Ekrem başkan da bu ülkenin çocuğudur.İstanbula başkan seçilmiştir.Ak partinin düşmanca tavırlarını,tayyipin ve iç işleri bakanının kin ve nefretini anlamak mümkün değildir.Hele de devlet bahçeli efendinin düşmanca tavırlarını.Nedir bu Chp düşmanlığı? Kimin ne şekilde kuyruk acıdı vardır?
 • ViraVira1 ay önce
  Akit gazetesi bunu haber diye paylaşıyorsunuz ya pes size hiç te bı özelliği olmayan haber, imamoglunun reklamını gizliden gizliyeyapıyorsunuz farkindamisiniz
 • Arif Arif Arif Arif 1 ay önce
  Maşallah bu adamın her gün haber yapıyorsunuz bırakın artık İstanbul’da İmamoğlu’da ne hali varsa görsün
 • İs-hakİs-hak1 ay önce
  Soyululuğunu gösterdi devlet adamlığı nı gösterdi neyapsaydî tokatlasaymıidi.
 • İdo1 İdo1 1 ay önce
  Sen yinede işini düzgün yap yahudi ne demiş babana dahi güvenme.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ekim 2019