İmamoğlu'ndan Başkan Erdoğan'a "kırık sandalye" çağrısı

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Külliye'deki toplantı sırasında sandalyesinin kırılmasına ilişkin "Oturduğumuz koltuk durup dururken kırıldı, yere düşer gibi olduk, düştük. Sandalye niye kırıktı? Cumhurbaşkanlığı araştırsın" dedi.

12 Eylül 2019 Perşembe 14:50
İmamoğlu'ndan Başkan Erdoğan'a "kırık sandalye" çağrısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde 29 büyükşehir belediye başkanını ağırlamış, toplantıya ilginç anlar damga vurmuştu.

Cumhurbaşkanlığındaki toplantıya katılan belediye başkanlarından bir tanesi de Ekrem İmamoğlu'ydu. Erdoğan'dan sonra yerine oturmak üzereyken sandalyesinin ayağı kırılan Ekrem İmamoğlu, yere düşmüştü.

İmamoğlu sandalyeyi kırdı! Erdoğan'ın cevabı bakın ne oldu

İmamoğlu: Cumhurbaşkanlığı araştırsın

İmamoğlu, dün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndan büyükşehir belediye başkanları ile düzenlenen toplantıda oturduğu koltuğun kırık olmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. İmamoğlu açıklamasında "Oturduğumuz koltuk durup, dururken kırıldı, yere düşer gibi olduk düştük aslında. Sayın Cumhurbaşkanı 'israf yaptın' dedi. Ben de 'bu israf değil, sandalye kırık' dedim. 'Olsun ikinci sandalyeye daha sağlam oturuyoruz' dedim. Bu tabi öyle bir magazin durum oluştu. Sandalye niye kırıktı? Onu Cumhurbaşkanlığı araştırsın. Oturduğumuz yerler belliydi." dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Eylül 2019 Perşembe 14:50

YORUM YAZ

 • misafirmisafir7 gün önce
  chpve chp lilerin özelliklerinin tahakkuku.
 • hercaihercai7 gün önce
  Koltuk sevdalisi olunca boyle oluyor iste.
 • UğurUğur7 gün önce
  Antrikot Ekrem'e suikast girişimidir bu. Araştırılmalı...
 • AnkaralıAnkaralı7 gün önce
  murat atılgan ve çakır denen haydutlar. Rezilliği bırakın da insan gibi yorum yazın Allah rızası için ya.
 • Bir OsmanliBir Osmanli8 gün önce
  Arastirdik. Adamina gore muameleymis. Hosuna gittimi
 • İmamİmam8 gün önce
  CHP'li başkanlar her taşın altında bir bit yeniği aramalıdır.Çünkü rakipleri onları ciddiye alır ona göre muamele eder .Mesela ben o sandaliyenin bilerek konulduğunu düşünüyorum.Bu İmamoğlu'na bir mesajdır.
 • VAGIFVAGIF8 gün önce
  Sarayin1000dollarlik sandalyalarinasil kiriksaGORDUYUNUZARDIKLARINIZINHEPSI CURUK--SINIK
 • milletmillet8 gün önce
  Vay komplo ha modaretörle 45 dakika otel odasında görüş kıllanacak ne var de sandalye kırılınca komplo öylemi .Komplonun kralını siz bilirsiniz Rabbim Reisin karşısına çıktığında seni yere sererim diyor Anlayasın
 • Kuyma akilKuyma akil8 gün önce
  Aksam baska konusuyordu simdi baska konusuyor! Demek ki birileri okumus bu da tekrarliyor
 • aliali8 gün önce
  Ne Kadar ilginc, milyonlarin harcandiyi sarayda, en üst kaliteli mallarin kullanildigi sarayda imamoglu gibi o kadarda sisman olmayan birinin koltugu kiriliyor ??????????
 • galipgalip8 gün önce
  murat atılgan,çakır adlı yorumcu ne güzel yorum yapmışlar! bunlar müslümanlığı elden bırakmayan insanlar işte.. gebersin, canını siz verdiniz dimi!
 • AAAA8 gün önce
  İMAMOĞLUNA İLK KEZ KATILIYORUMSANDALYEYİ KOYAN BULUNMALI FETO CU ZİHNİYET FIRILDAĞI KÜLLİYEYE DİKKAT O SANDALYEYİ KAMERA VARDIR KOYAN KİM KIRAN KİM HEM İMAMOĞLUNU MAĞDUR HEMDE ERDOĞANI BASİT GÖSTERMEK İÇİN BİR FIRILDAKTIR DİYORUM BEN
 • Murat atılganMurat atılgan8 gün önce
  Gebermediğine dua et
 • CakırCakır8 gün önce
  Geberseydin keşkem

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019