• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İlyas Salman'dan skandal sözler! Millete 'akılsız' diyerek hakaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ona oy veren Türk halkına hakaret etti. Salman, Başkan Erdoğan’ın dünyanın en büyük ödülünü dahi verse gidip o ödülü almayacağını öne sürerken, “Çünkü ödülü bu akılsız halkın verdiği oylarla aldı” diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yüzde 52 oyla iktidara getiren milli iradeyi küçümsedi.

Yeniakit Publisher
2021-01-24 14:16:00 -

Yeşilçam artığı İlyas Salman, Usta Oyuncu Şener Şen'in Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden ödül almasını eleştirirken millete de hakaret etti.

Halka 'akılsız dedi

CHP ve HDP yandaşı Yol TV'ye konuşan Salman, skandal sözler kullanarak Başkan Erdoğan'a oy veren halka 'akılsız' dedi.

Salman, "Recep Tayyip Erdoğan Bana bir ödül verse, dünyanın en büyük ödülünü verse yanında da dağlar dolusu para koysa Ben gidip Recep Tayyip Erdoğan'dan ödül almam. Çünkü ödülü bu akılsız halkın verdiği oylarla aldı zaten ama o ödülü kötü kullandı..." sözleriyle haddini aştı.

"Cehennemi tercih ederim"

İlyas Salman ayrıca inancıyla da ilgili açıklamalarda bulundu. "Ölüm korkum var. Çünkü öbür dünyaya, ahirete inanmıyorum" diyen Salman, "Mümkün olduğu kadar bir gün daha fazla yaşamak istiyorum. Çünkü sonumuz toprak" ifadelerini kullandı. "Keşke cennet ve cehennem olsaydı" diye belirten Salman, "Cehennemi tercih ederdim" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kadir

İşte bütün mesele bu; ekonomi ve iyi idare falan değil, mümin ve müslümanlarin varlığı onlara ; Ölümü, ahireti ve sorumlulukları hatırlatan herseyin varlığından rahatsizlar . kKeske cehennem olsaydı diyor yok olmak düşüncesi nasıl rahatsızlık veriyor. Nasıl nimetler içinde yuzuyoruz yuzuyoruz kelimesi bile ifade etmiyor zerrelerimize kadar nimetleniyoruz hatta nimetlenmek haricinde bir şeyimiz yok vücudun varlığın herseyini yaratan O Allah CC huna zerre!erimiz sayısınca hatta bize nimet olarak yaratılan kainatın zerreleri sayısınca hatta bunların ebediyyetin anları katı sayisisinca elhamdülillah
 • Yanıtla

Selahattin Kılıçlar

Halkımız akılsız değil. sensin akılsız..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23