• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hizbullah görüntüleri yayınladı! İşgalci İsrail'e ensendeyiz paylaşımı

Yeniakit Publisher
2024-06-23 13:34:00 - 2024-06-23 13:59:03

Hizbullah, katil İsrail'in aklını alan bir paylaşımda bulundu. Örgüt hesabından İsrail'e ait stratejik noktaların görüntüleri yayınlanırken, yapılan açıklamada,“Kim bize karşı savaşmayı düşünürse pişman olacaktır” ifadelerine yer verildi.

Lübnan’daki Hizbullah, İsrail’in stratejik noktalarının görüntülerini paylaşarak, Lübnan-Filistin sınırı boyunca İsrail askeri mevzilerine karşı çeşitli operasyonlar gerçekleştirildiğini aktardı.

İsrail Gazze Şeridi’ndeki saldırılarını sürdürürken, Lübnan sınırında da gerilim artıyor. İsrail ordusu ile Hizbullah tarafından yapılan karşılıklı açıklamalarla çatışma sinyali güçlenirken, Hizbullah yeni bir görüntü paylaştı. “Kim bize karşı savaşmayı düşünürse pişman olacaktır” ifadelerinin yer aldığı videoda, İsrail’in stratejik noktalarının havadan çekildiği görüntüler yer aldı. Yapılan açıklamada ise, “Dün Lübnan-Filistin sınırı boyunca İsrail askeri mevzilerine karşı çeşitli operasyonlar gerçekleştirildi” ifadeleri yer aldı.

Açıklamada, “Menara bölgesinde ve Metula kasabasında İsrail askerleri tarafından kullanılan bir binanın vuruldu. Lübnan’ın işgal altındaki Zibdeen ve Al-Ramtha bölgeleri de hedef alınarak roketle vuruldu” denildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Huseyin

Sala iran salla ne kadar sallarsan salla abd min kucağındasın hep

SAVAŞTASINIZ, ARTIK KİBARLIĞI BIRAKIN. MADEM BÖYLE TESPİTLERİNİZ VAR HEMEN HAVAYA UÇURUN, İMHA EDİN. TABİİ VURACAK GÜCÜNÜZ VARSA

İranlılarda kabaran hindi gibi siyonist İTrail'e meydan okuyor ama icraata geldi mi suspus. TÜRKİYE DAHİL İSLÂM ÜLKELERİNDEN BİRİSİ SAVAŞA GİRSİN ve CİHAT ÇAĞRISI YAPILSIN. BİZLER DE ÖLÜMÜNE, ALLAH İÇİN ŞEHADET UĞRUNA FİLİSTİNLİ MAZLUMLARIN, MASUMLARIN, MÜSLÜMANLARIN YANINDA SAVAŞACAĞIZ. MUŞLUADAM
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23