• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

HDP'nin kara kutusu açıldı! Altan Tan HDP ve Kemalist solcuların para çarkını anlattı

Yeniakit Publisher
2023-11-21 21:43:00 -
HDP'nin kara kutusu açıldı! Altan Tan HDP ve Kemalist solcuların para çarkını anlattı

Terör sevici HDP'nin Diyarbakır Eski Milletvekili Altan Tan, sosyal medyadan HDP ve Kemalist solcuların para çarkını ortaya döktü.

TBMM'de 24-25-26. Dönem HDP'den Diyarbakır Milletvekilliği yapan Altan Tan tüm kirli ilişkileri ortaya döktü. Hem HDP cephesinde hem de Kürt siyaseti içinde çıkar ilişkileri iması yapan Tan'ın paylaşımları dikkat çekti.

İşte Tan'ın o paylaşımları:

"Kürtlerin örfünde havlayan itin sahibi dururken ite kurşun sıkılmaz!

Defalarca sizi rezil etmeme rağmen alçakça yalan ve iftiralarınıza devam etmenizin nedeni;
HDP parti meclisi üyesi olduğum 2000-2002 dönemi ve milletvekili olduğum 2011'den bu yana silah, şiddet ve terör ile bir yarar elde edilemeyeceğini, silah ve demokratik mücadelenin yan yana olamayacağını, 'Derin Ankara' ile paslaşan ve karşılıklı olarak birbirini besleyen bu siyasetin sadece mevcut anti demokratik düzenin devamına hizmet ettiğini sürekli olarak söylediğim için mi?


ÖNE ÇIKAN VİDEO

Hendek siyaseti ile binlerce gencin ölümüne neden olduktan sonra Avrupa'ya kaçmadığım için mi?

Özünde Kemalist olan marjinal Türk Solu'na teslim olmanın yanlış olduğunu haykırdığım için mi?

Kırklar Dağı'nda emekli bir yarbaya 21 katlı onlarca blok ruhsatı verildiğinde Mimarlar Odası'ndan, Baro'ya kadar tüm 'ultra devrimciler' sessiz kalırken TBMM'de meclis araştırması önergesi verdiğim için mi?

Arsa vurgunu iddiası

2014 yılında Sur yerle bir edilirken, halk evsiz barksız perişan haldeyken ve her gün 'halkımız...' edebiyatı yapılırken belediyenin Dicle Üniversitesi arazisinden kazandığı 500 bin metrekareyi Surzedelere konut yapacağına resmi kayıtlarda 5 dolardan gösterip bazı AK partili mütahitler aracılığı ile (isimleri belediye ihale dosyasında mevcut) metrekaresi 150 dolardan satmadığım ve başta Selahattin Demirtaş ve Hatip Dicle olmak üzere tüm 'etkili ve yetkili' kişilere söylememe rağmen engelleyemediğim için mi?

Örfioğlu ailesine ait 75'lik caddeden yeni stadyuma kadar imara açılan 5 milyon metrekare araziden yer kapan onlarca 'yurtsever' avukat, doktor, eczacı,siyasetçi ve mütahitten biri olmadığım için mi?

17, imar değişikliği

Diyarbakır Belediyesi'ndeki 170 imar değişikliği dosyası içinde tek bir dosyamın bulunmadığı için mi?

Köyleri boşaltılan evleri yakılıp yıkılan yüzbinlerce mazlum ve mağdur Kürt köylüsüne sonraki yıllarda devletin ödemeyi kabul ettiği tazminatlardan ciddi bir emek sarfetmeden büyük servetler elde eden 'yurtsever avukatları' faş ettiğim için mi?

Kursağımda AK Parti, HDP, YNK ve KDP'nin tek lokması olmadığı için mi

Kürtlerin 100 yıldır bin bir emekle elde ettikleri kazanımları son 10 yılda yerle bir eden siyasetin yanlış olduğunu söylediğim için mi?

Bir ayağım MİT'te bir ayağım Kandil'de olmadığı için mi?

Halkın çocuklarını dağa, kendi çocuklarını ise askere gönderenlerden olmadığım için mi...?
Utanmaz soytarılar?

Arsızca hesap sormaya kalkmadan önce hesap verin!

Çeyrek akıllı sosyal medya aptallarını ise tetikçi olarak kullanmaya devam edin! Elinizden geleni ardınıza koymayın!

Sizlere son hediyem de ezik ve korkak 'dostlarım' olsun!"

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

akif

Bu Altan Tan denen dengesiz pkk'nın tam kendisidir, daha önce kendini islamcı olarak tanıtmış, hdp çanağından yalanırım diye hdp'li olmuş,orada da aradığını bulamadığından şimdi de cav cav ötüyor, hasılı kelam güvenilmez biridir, yarın yağlı bir çanak bulursa orda yalanır.

Gültekin

ALTAN TAN KARDEŞİMİZİN SİYASETİDEKİ SAMİMİYETİNE HALK OLARAK İNANIYORUZ, YAPTIĞI AÇIKLAMALAR, İFADE ETTİĞİ SÖZLER KALPTEN GELEN SAMİMİ İFADELERDİR, ASLINDA TAN'DA BİLİYUOR NEYİ ÜLKEMİZDE KÜRT SORUNU YOKTUR, KÜRDÜN SORUNU VARDIR, YOL, SU, ELEKTRİK, OKUL, HASTANE V.S. GİBİ BUGÜN BUNLARIN HEPSİ VAR, BUNDAN SONRASI ASLA KÜRT MESELESİ DEĞİL ÜLKEMİZİ BÖLME VE DIŞ GÜÇLERİN OYUNLARINA ALET OLMADIR, ASIRLARCA KÜRT, TÜRK KARDEŞCE YAŞAMADIK MI?
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23