• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Halk TV'de İrfan Değirmenci zırvalığı! Kafeyi pavyona çevirenleri sahiplendi ceza yazan polisi eleştirdi

Halk TV'de sokağa çıkma yasağını ihlal edenlerle ilgili haber sunan İrfan Değirmenci, kafeyi pavyona çevirdikleri için ceza yiyen işletme sahiplerini savunurken ceza yazan polisi eleştirdi. Polisin ihlal yapanlara 'vatan haini' dediğini söyleyen İrfan Değirmenci, haber KJ'si ile de çelişti.

Yeniakit Publisher
2021-03-02 18:59:00 -

yeniakit.com.tr

CHP yandaşı Halk TV’de Ana Haber Bülteni’ni sunan İrfan Değirmenci, sokağa çıkma kısıtlamalarını ihlal edenlere ceza kesilmesini eleştirirken polisin ihlal yapanları ‘vatan haini’ yerine koyduğunu söyleyerek zırvaladı.

Kısıtlamaları ihlal edenlere ceza

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sokağa çıkma kısıtlamalarının yanı sıra birçok ek tedbir alındı. Belirli gün ve saatlerde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında polis 7/24 denetim yaparak ihlal yapanlara ceza kesiyor.

Yapılan uygulamalarla vaka sayısı birçok ilde azalırken Cumhurbaşkanı Erdoğan dün Kabine Toplantısı’nın ardından yaptığı açıklamada kontrollü normalleşmeye geçildiğini duyurdu.

İrfan Değirmenci ceza yazan polisi eleştirdi

Halk TV’de Ana Haber Bülteni’ni sunan ve yaptığı saçmalıklarla zaman zaman gündeme gelen İrfan Değirmenci, söyledikleri ile bir kez daha gündeme gelmeyi başardı.

İrfan Değirmenci, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ederek kafelerini pavyona çeviren işletme sahiplerini adeta savunmaya kalktı. Değirmenci, insan sağlığını tehdit ederek yasakları çiğneyenlere kesilen cezaları eleştirmeye çalışırken Halk TV KJ’sinde yer alan yazı ise trajikomik anlara neden oldu.

Halk TV KJ'si ile zıt düştü

KJ’de yer alan “Yasaklar yine hiçe sayıldı” yazısıyla, yasağı çiğneyenler eleştirilirken; İrfan Değirmenci, yasağı çiğneyenlere kalkan olmaya çalıştı.

Değirmenci daha da ileri giderek polisin ihlal yapanları ‘vatan haini’ ilan ettiğini söyledi. Polisi ceza yazma meraklısı olarak gösteren Değirmenci, "Vatandaş biraz sesini yükseltirse 'sus vatan haini misin' diyorlar." diyerek zırvaladı. 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Tunç

Vatan .. sen ve senin aga babalarını şeref yoksunu .... halk TV
 • Yanıtla

Mehmetçik

İrfan değirmenci sen vatan h...isin
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23