• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Halil Konakçı isyan etti! Tek bir kelime etmedim deli gibi saldırıyorlar

Yeniakit Publisher
2024-02-21 14:13:00 -

II. Abdülhamid'in torunu Berna Sultan Osmanoğlu'nun İstanbul'da düzenlenen düğün töreninde konuştuğu için Şevki Yılmaz’a yapılan haksız saldırıdan Halil Konakçı hoca da nasibini aldı…

Laikçi güruhun saldırısına uğrayan Halil Konakçı sosyal medya hesabından isyan etti.

Yahu arkadaş olayla alakalı tek kelime etmediğim, ağzımı açmadığım halde kemalistler yine dünden beri bana deli gibi saldırıyorlar. Ulan her iki görüntüde tek kelime çıkmıyor ağzımdan.

Tek kelime çıkmasada bilin ki tüm imanımla Şevki Yılmaz hocanın yanındayım.

İşin garip tarafı öyle bir hale gelmişsiniz ki; ben ağzımı açmadan da bir tebessümle bile sizleri çıldırtabiliyorum demek :))
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Birde; doğrudan “Mustafa kemalin itlerisiniz” diyen pkklılara tek kelime  cevap vermekten korkanlar ve iki seçimde de kandilden ve pensilvanya dan yönlendirilenlere destek verenler, ben ve benim gibilere vatan ve bayrak sevgisi öğretecek en son kişiler bile değillerdir, bunu da varsa aklınıza yazın.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Tuğrul

Hocam hoşt de geçen bu kamalın,kandilin itlerine...

resat

bu sürü, islam ,şeriat ,osmanlı ,padişah ,sarık ,cübbe ,kuran , kelimelerine karşı şarlı refleks oluşturmak üzere eğitilmişlerdir ,,geçimleride bu yoldatndır ,,genelliklede üro dolar cinsi gavurun paralarına itibar ederler,
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23